İnistanbul Gala / İş GYO - NEF

İş GYO - NEF firmasının İnistanbul Gala projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İnistanbul Gala projesi

İnistanbul Gala projesi ne zaman teslim edilecek?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 28.05.2015
İstanbul'un en merkezi bölgelerinden Topkapı'da hayata geçirilen İnistanbul Gala projesinin ne zaman teslim edileceği merak konusu...
İş GYO ve Nef'in şehir yaşamına örnek olması amacıyla hayata geçirecekleri İnistanbul Gala projesi bugün Four Seasons Hotel'de basınla bir araya geldi.

Topkapı'da, eski Şişecam fabrikasının 80 dönümlük arsası üzerine 470 milyon dolarlık yatırımla inşa edilen İnistanbul Gala projesinin ön talep döneminde 7.000'den fazla başvuru aldığı açıklandı.

3 binin üzerinde bağımsız bölümden oluşacağı bilinen İnistanbul projesinin ilk etabını oluşturan Gala satışa sunuldu. 

4 blok halinde toplamda 788 üniteyi içinde barındıracak olan İnistanbul Gala projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

 

İnistanbul Gala nerede konumlanıyor?

İnistanbul Gala projesi, alışveriş merkezleri, geniş ulaşım ağı, spor ve kültür tesislerinden oluşan verimli yaşam hattına olan yakınlığıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsünün hemen karşısında yükselecek olan İnistanbul Gala, Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre uzaklıkta, tramvay ve metrobüs hatlarına da doğrudan bağlantı içeriyor.

Bunu yanı sıra, Zincirlikuyu, Çağlayan, Yenikapı, Bakırköy, Ataköy ve Atatürk Havalimanı gibi merkezlere de yakınlığı bulunuyor.

İnistanbul Gala teslim tarihi

320 bin lira ile 1 milyon 600 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcıların karşısına çıkan projenin 2017 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

İnistanbul Gala İnistanbul Gala teslim tarihi