Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara

Huzurlu Marmara'da son 35 daire

Konut Projeleri Emine Pile 03.06.2016
Huzurlu İnşaat tarafından İstanbul'un hızla değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü'nde inşa edilen Huzurlu Marmara büyük ilgi görüyor.
Huzurlu İnşaat'ın Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan ‘‘Huzurlu Marmara'' projesi büyük ilgi görüyor. Kısa sürede hızlı bir satış gerçekleştiren firma, projede son 35 daire için yüzde 1 peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Lanse edildiği günden itibaren yoğun ilgiyle karşılanan Huzurlu Marmara projesi yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. 

Huzurlu ve dingin bir hayatı tercih edenlerin buluşma noktası olarak nitelendirilen proje Beylikdüzü'nün en değerli noktasında yükselirken, deniz manzaralı daireler yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

PROJENİN YÜZDE 82'Sİ SAHİPLERİNİ BULDU

Lüks detaylarla donatılan ve rahat yaşam alanları için tasarlanan dairelerde 1. sınıf işçilik dikkat çekerken projesinin yüzde 82'si şimdiden sahiplerini buldu. 

27.000 metrekare arsa, 18.320 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 500 konut ve ticari ünitelerden oluşan projede, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan üç tip daire seçenekleri sunuluyor. 

Huzurlu Projede daireler 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

ÖDEME PLANINI ALICI BELİRLİYOR

Huzurlu İnşaat, projede yer alan son 35 daire ve 10 dükkan için son fırsatları yatırımcılara sunuyor.

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Huzurlu Marmara Beylikdüzü'nde 2+1 daireler 385.000 TL'den başlangıç gösteriyor. Konut alıcıları 24 ay vade farksız ve yüzde 1 peşinatla daire sahibi olurken firma, ödeme planını yatırımcının belirlediği ödeme kolaylığı da sağlıyor. 

SOSYAL DONATI ZENGİNİ BİR PROJE

Yüksek standartlarda yaşam vadeden Huzurlu Marmara Projesi sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. 
Yüzde 85'i yeşil alan ve geniş peyzaj alanlarının yer aldığı projede; göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness Center, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor. 

MERKEZİ LOKASYONUYLA AVANTAJ SAĞLIYOR 

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Huzurlu Marmara, İstanbul'un en işlek ulaşım aksı E-5'e yakınlığı ile dikkat çekiyor. Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, lokasyonuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.
İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Huzurlu Marmara projesinin Ekim 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Huzurlu Marmara