Helenium Boutique / Başarır İnşaat

Başarır İnşaat firmasının Helenium Boutique projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Helenium Boutique

Her yere sadece birkaç dakika mesafede!

Konut Projeleri Emine Pile 29.03.2015
Başarır İnşaat’ın Pendik Kurtköy’de hayata geçirilen projesi Helenium Boutique, 6 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edildi.
İstanbul'da planlı kentleşmeye model olarak yükselen ve Aydos Ormanı eteklerinde yer alan proje ailenizi ve sizi düşünerek oluşturuldu. Helenium Wings projesinin hemen yanında bulunan arsa üzerinde hayata geçirilen 148 dairelik Helenium Boutique, 1+0'dan 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri ile dikkat çekiyor. 

Helenium çiçeğini andıran ve ev içi butik tasarımdan 24 adet butik mağazanın yer alacağı çarşısına kadar her ayrıntısı incelikle işlenmiş proje butik bir yaşam tarzını gerçek kılıyor.

TEM otoyoluna birkaç dakikalık mesafede yer alan Helenium Boutique, konumu itibariyle yapımı planlanan Yakacık bağlantı yoluna, hastane, üniversite, Teknopark, Sabiha Gökçen Havaalanı gibi pek çok noktaya yakınlığıyla yatırımcıların beğenisini topluyor. 

Helenium Boutique Pandik Helenium fiyatları