Güverte Evleri / Cantürk İnşaat

Cantürk İnşaat firmasının Güverte Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Güverte Evleri

Güverte Evleri'nde teslimler Nisan'da başlıyor

Konut Projeleri Kerim Çırak 07.09.2016
İstanbul’un yeni yaşam merkezi olan Beylikdüzü’nde, Cantürk İnşaat’ın başlattığı Güverte Evleri’nin teslim tarihi Nisan 2017 olarak belirlendi.
İstanbul'da muhteşem deniz manzarası ve etkileyici mimarisi ile Güverte Evleri'nin teslim tarihi yaklaştı. Yıllardır inşaat sektöründe; tecrübe, güvenirlilik ve farklı tasarım evleriyle bilinen Cantürk İnşaat, İstanbul'da hayata geçirdiği Güverte Evleri'ni tamamlıyor.

Yüksek Mimar Tayfun Akün imzasını taşıyan seçkin tasarımıyla öne çıkan dairelerin sahipleri, sitenin geniş imkanlı sosyal tesisi ve açık havuzundan yararlanabilecek. Yüksek inşaat kalitesi ve West İstanbul Marina'nın üstünde yer alan konumuyla yer alan daireler geniş konfor sunuyor.

Güverte Evleri, 6.948 m2 arsa üzerine kurulu olup, 97 daire ve 4 dükkândan oluşuyor. 8 bloktan oluşan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daireler bulunuyor. Daireler, Marmara Denizi ve liman ile marina panoraması sunuyor.  Binalar; bodrum+ zemin + 2 normal kat şeklinde projelendirilerek, yüksek katlı blokları tercih etmeyenler için son derece güvenli yapılar sunuyor.  Katlar, genelde alışılagelmiş dairelerden  farklı olarak 3.10 metre yüksekliğinde inşa ediliyor.

Güverte Evleri, 4.700 m2 yeşil alanda; yüzme havuzu ve fitness center'a da sahip. Ayrıca çocukların güvenle oynayabilmesi ve site sakinlerinin keyifle açık bahçeden yararlanabilmesi amacıyla otomobiller binaların altında bulunan kapalı otoparkta yer alıyor.

Cantürk İnşaat, Güverte Evleri projesinde Keller Williams Kristal ile çalışmaya başladı. Firma; profesyonel satışı ilke edinmiş, dünyanın en fazla gayrimenkul danışmanıyla Beylikdüzü'nde Bölge Müdürlüğü açtı.

Güverte Evleri, son derece cazip ödeme koşullarıyla müstakbel ev sahiplerini bekliyor.

Güverte Evleri Güverte Evleri Beylikdüzü Cantürk İnşaat Güverte Evleri teslim