Vista Sunset Evleri

Gümüşlük Vista Sunset Evleri satışa çıktı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 01.08.2016
Derincam İnşaat tarafından, Bodrum Gümüşlük'te huzurlu ve konforlu bir yaşam vaat eden Vista Sunset projesi inşaatı tamamladı ve satışlara başlandı.
Gümüşlük Koyunbaba mevkiinde deniz ve doğa ile iç içe olan proje, 3+1 dubleks ve 1+1 flat daire seçenekleriyle Ağustos 2016 tarihinde teslim edilecek. 

Dubleks daireler 1.150.000 TL, stüdyo daireler ise 570.000 TL fiyatlarla satılacak. Son yılların yükselen değeri Gümüşlüğün en güzel bölgesinde, güneşin bile farklı battığı bu eşsiz ortamda yaşamak isteyenler için Derincam İnşaat, konforu ve doğayı birleştiren eşsiz bir ortam sunuyor.

Projede yok yok

Denize üç dakikalık mesafede bulunan proje çağımızın modern mimari ve yapı teknolojilerine uygun olarak hazırlandı. 4 bin 240 metrekarelik bir alanda kurulu proje, 8 blok, 16'sı dubleks, 8'i teras daire olarak planlandı.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Vista+Sunset+Evleri'><a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Vista+Sunset'>Vista Sunset</a> Evleri</a>

Projenin 3+1 dubleks ve 1+1 flat daire seçenekleri mevcut. Flat dairelerde 2 adet 25+25 toplamda 50 metrekare teras alanları bulunuyor. İstenirse terasların her ikisi veya bir tanesi kapatılarak oda haline getirilebiliyor.

Kompleksin içinde 24 saat güvenlik ve kamera sistemi, güneşlenme terası, vitamin bar/cafe ve bugünün teknoloji harikası bir malzemeyle döşenen havuzu bulunuyor. Manzara ile bütünleşen ''sonsuz havuzu', özel imalat mutfakları, özel pergole dizaynı ve teras ile bahçe sulama sistemleri ile modern mimariyi doğa ile buluşturuyor.. 

Bunların yanı sıra su arıtma deposu, kısmi kapalı otoparkı, asansörü ve güneşlenme platformu ile Vista Sunset sakinlerinin rahat etmesi için her ayrıntıyı düşünülmüş. Gümüşlük'te, sessiz ve bakir bir ortamda yaz ve kış yaşamak isteyenlerin karar vermeden önce mutlaka görmesi gereken bir proje olarak dikkat çekiyor.

Vista Sunset Evleri gümüşlük Vista Sunset gümüşlük Vista Sunset Evleri