avrupa konutları atakent 4

Gerçek görseller yakında emlaktasondakika'da!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 17.11.2015
Avrupa Konutları Atakent 4 projesine ait olduğu iddia edilen görseller gerçek dışıdır. Firmanın onayladığı resimler yakında emlaktasondakika'da olacak
Artaş İnşaat'ın Halkalı Atakent bölgesinde hayata geçireceği Avrupa Konutları Atakent 4'te geri sayım sürüyor. Şu sıralar projeyle ilgili olarak gerçek dışı birçok haber yapıldı, yapılmaya da devam ediyor. Özellikle bugün, bazı internet sitelerinde “projenin ilk görselleri” başlığıyla Atakent 4'ün olduğu iddia edilen fotoğraflar  yayınlandı. Bu kareler tamamen gerçek dışıdır. Önümüzdeki günlerde emlaktasondakika.com olarak Avrupa Konutları Atakent 4'ün yüzde 100 gerçek resimlerini yayınlayacağız.

Türkiye'nin gerçek gayrimenkul sitesi olan emlaktasondakika.com, haberciliğin gereği olan yüzde 100 doğruluk ilkesinden hiçbir zaman vazgeçmedi, geçmeyecekte. Artaş İnşaat, proje üzerinde çalışmalarını sürdürüyor ve bu dönemde yayınlanan görseller gerçeği yansıtmıyor. Biz, yayıncılık ilkemiz gereği yapımcı firmanın doğruluğunu onaylamadığı görselleri kullanmıyoruz.

Bizi izlemeye devam edin...

avrupa konutları atakent 4 Artaş İnşaat