Büyükada Gaziantep

Gaziantep'in Büyükada'sı inşa ediliyor

Konut Projeleri 16.01.2017 13:27

Gaziantep'te Büyükada dönemi başlıyor. Hasan Sever İnşaat, Büyükada'yı Gaziantep'e taşıyor...

Gaziantep'in en değerli bölgesi İbrahimli'de Büyükada projesi yükseliyor. Gaziantep'e ilkleri sunan Büyükada Gaziantep projesi, bölgenin yaşam kriterlerine göre planlanan 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. 16 dönüme yayılmış biyolojik göleti, yüzme havuzları, bahçeleri ve sosyal alanlarıyla sizi kendine hayran bırakacak Büyükada Gaziantep, Hasan Sever İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Satışlarına başlanan proje, 30 dönüm arazi üzerinde 16 dönümü peyzaja ve biyolojik gölete ayrılmış şekilde oluşturuluyor. Ayrıca 3 bin 700 metrekarelik biyolojik göletin bir de kumsalı olacak. Ferah ve sosyal bir yaşam için tasarlanan Büyükada Gaziantep'te 8 blokta 166 daire yer alıyor. 

Yürüyüş ve koşu parkurları yanı sıra Büyükada'ya komşu 100 dönümlük orman alanı doğa yürüyüşleri için sizi bekliyor. Büyükada Gaziantep'da kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sinema salonu, fitness salonu, spa, sauna, toplantı odaları, etüt salonları, hizmetli odası, kapalı otopark sıralanıyor. 

Gaziantep'te markalı konut projesine yeni bir anlam getirmeyi planlayan Büyükada Gaziantep'da 3+1'ler 189 metrekaresi 4+1'ler 265 metrekare, 3+1'ler ise 326 metrekare şeklinde tasarlandı. Projeden daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 30 peşinat sonrası 30 aya kadar vade uygulanıyor. 

Büyükada Gaziantep'te teslimler 30 ay sonra gerçekleştirilecek. Her türlü konforun düşünülerek en yüksek teknolojinin kullanıldığı mimari çözümlerle inşa edilen projede, kurban kesim alanı da bulunuyor.