Vadiyaka Başakşehir / Fuzul Yapı

Fuzul Yapı firmasının Vadiyaka Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadiyaka Başakşehir projesinin blokları

Fuzul Yapı, ‘Vadi’nin iki yakasını birleştiriyor

Konut Projeleri Emine Pile 16.01.2016
İstanbul’da dev yatırım projelerinin tam ortasında hayata geçirilen Vadiyaka Başakşehir projesi dolu dolu bir yaşam vadediyor.
İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Fuzul Yapı, Başakşehir'deki iddiasını yeni projelerle sürdürmeye devam ediyor. 17 bin 609 metrekarelik dev arsa alanına sahip bulunan proje, 5 blokta 361 daire ve 56 ticari üniteden meydana geliyor. Özellikle ailelere uygun konutlar üreten ve 1+1 dairelere yer verilmeyen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi geniş daireler yer alıyor. Geniş ve ferah daireleriyle dikkat çeken ve ev alacakların büyük beğenisini kazanan Vadiyaka Başakşehir'de daire büyüklükleri 106 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor. 

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal

Fuzul Yapı'nın daha önce hayata geçirdiği projelerden ev alanların yoğun ilgi gösterdiği proje genellikle oturum amaçlı olarak tercih ediliyor. Vadi ve yapımı süren botanik bahçesi manzarası bulunan Vadiyaka, şehir hastanesine 1 dakika, Başakşehir metro istasyonuna 2 dakika, Olimpa Alışveriş Merkezi'ne 3 dakika ve Botanik Parkı'na 5 dakika mesafede yükseliyor.

TİCARİ ALANLAR 24 OCAK'TA SATIŞTA

Fuzul Yapı'nın uzmanlık projesi olan Vadiyaka Başakşehir'in ticari ünitelerini kapsayan ‘Vadiyaka Cadde Dükkanları' ise 24 Ocak Pazar günü açık artırma usulü ile satışa çıkaıyor. 50 adet ticari ünitenin satışa sunulacağı projede dükkanlar, her geçen gün değeri artan Başakşehir'de yüksek karlı yatırım imkanları sunuyor. 

Vadiyaka Başakşehir