Future Park / Hiper Gayrimenkul Geliştirme

Hiper Gayrimenkul Geliştirme firmasının Future Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Future Park

Future Park’ta daire fiyatları 262 bin liradan başlıyor

Konut Projeleri Kerim Çırak 27.08.2016
Hiper Gayrimenkul Geliştirme’nin ilk projesi olan Future Park, Esenyurt’ta inşa edilmeye devam ediyor.
Özellikle rezidans blokların yükseldiği Esenyurt bölgesi, büyümeye ve değerlenmeye devam ediyor. Hiper Gayrimenkul Geliştirme'de 35 bin metrekarelik alanda Future Park adlı projesini hayata geçiriyor. E5'in yanı başında bulunan proje lokasyon olarak Marmara Park AVM, Torium AVM, TEM Otoyolu, Medicana Hastanesi, Medilife Hastanesi ve Ambarlı Limanı'na kısa mesafede konumlanıyor.

Haziran 2017'de konutların teslimlerini yapacak olan Future Park, 9 blokta 1800 konuttan meydana geliyor. Future Park rojesinde 1+0 ve 1+1 daireler sadece ev-otel olarak inşa edilen ikiz kulede, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki konutlar ise diğer bloklarda yer alacak. Toplamda 5 farklı tipte dairenin bulunduğu projede konutların büyüklükleri 48 ile 187 metrekare arasında değişiyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinatla 42 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.  Future Park projesinde daire fiyatları 262 bin lira ile 1 milyon 50 bin lira arasında değişiklik gösteriyor.

Hiper Gayrimenkul Geliştirme Future Park Future Park daire fiyatları