Evalpark İstanbul / Eval İnşaat

Eval İnşaat firmasının Evalpark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Frezya Konakları

Frezya Konakları'nda ön satışlar başladı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.04.2015
Frezya Konakları Eval İnşaat güvencesiyle ön satışlara başladı.
Frezya Konakları'nı inşaa eden Eval İnşaat, yeni projelerini önümüzdeki dönemde yatırımcısına sunacak.

Yaptığı yatırımlar ve hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandıran Eval İnşaat yakın zamanda yeni projelerini tanıtmaya hazırlanıyor. Kazançlı bir yatırımın müjdesini şimdiden veren firma yetkilileri; ‘‘Bu projede yer alan yatırımcıların çok daha kazançlı çıkacaklarını kaydettiler.'' 

Yüksel Konakları
Yüksel Konakları

Özellikle Beylikdüzü bölgesinde yaptığı butik projelerle yatırımcısına kazandıran Eval İnşaat, modern yaşamın tüm ayrıcalıklarını projelerinde hayata geçiriyor. Hayatı kolaylaştıran ve konforlu bir ev yaşamı sunulan projelerde sosyal donatı alanları ve yeşil alanlar dikkat çekiyor.

Beylikdüzü'nün kalbinde yer alan ve çağdaş yaşamın tüm ayrıcalıklarının yer aldığı projelerde Yüksel Konakları'nın ardından Palmiye Konakları'nda da sona gelindi. 

Palmiye Konakları
Palmiye Konakları

Eval İnşaat, Büyükçekmece'de de Frezya Konakları'nı hayata geçiriyor. Göz alıcı mimarisi, az katlı blokları ve ticari alanlarıyla Frezya Konakları şimdiden yatırımın yeni gözdesi oldu.

"İtibarımız paramızdan kıymetlidir" sözünü kendilerine rehber edinen Eval İnşaat kazandırmaya devam ediyor. 

Frezya Konakları için http://www.frezyakonaklari.com/ sitesinden ön talep toplanıyor.

Frezya Konakları Eval İnşaat