Mon Reve Eyüp / Mes Şirketler Grubu - Birlik İnşaat

Mes Şirketler Grubu - Birlik İnşaat firmasının Mon Reve Eyüp projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mon Reve Eyüp

Eyüp’ün balkonu Mon Reve Eyüp görücüye çıktı!

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 02.03.2015
İstanbul dendiğinde ilk akla gelen semtler arasında sayılan Eyüp, Mes Grup ve Birlik İnşaat’ın ortaklığında yepyeni bir projeye ev sahipliği yapıyor.
İstanbul'un merkezindeki Eyüp ve Bayrampaşa yeni projelere kapılarını açıyor. Mes Grup ve Birlik İnşaat'ın ortaklığında gerçekleştirilen 116 konutluk Mon Reve Eyüp, aile yaşantısına önem verenlerin ilk tercihi haline geldi.

bubenimruyam.com” web sitesi üzerinden 450'nin üzerinde ön talep alan Mon Reve Eyüp projesi, lansman öncesi fiyat avantajlarından faydalanmak isteyenler için 28 Şubat'ta tanıtıldı. Yoğun bir ilgi ile karşılaşan projenin yarısı yeni sahipleri ile buluştu.  

Titanic Hotel'de Mes Grup ve Birlik İnşaat'ın müşterilerine ve misafirlere tanıtılan projenin toplantısında konuşan Mes Grup Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Ünal; “Bayrampaşa ile Eyüp'ün kesişiminde yer alan proje bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz yapılardan çok farklı. Tavan yüksekliği 3.10 metre. Sosyal tesislere 1500 metrekare kapalı alan ayrıldı. Erkeklere ve hanımlara ayrı ayrı yüzme havuzu yer alacak. Ayrıca çok merkezi bir proje. Bayrampaşa Metro'ya, Eyüp'e, otobana çok kısa sürede ulaşabileceksiniz. Aracınızı otoparktan çıkarmadan İstanbul'un her yerine gidip evinize geri gelebilirsiniz” dedi.

Sıfır faize 36 taksit imkanı

Fiyatlar ve ödeme seçenekleri hakkında da bilgi aktaran Ünal, “Fiyatlarımız 620 bin lira ile 2 milyon 565 bin lira aralığında değişiyor. Kendi bünyemizde faizsiz 36 aya kadar taksitlendirme yapıyoruz. Peşin ödemle yapanlara da çeşitli indirimler uyguluyoruz” diye konuştu.

Modern binada aile hayatı için 

Projede geniş kat bahçeleri inşa ettiklerini belirten Ünal, “Modern binalarda aile yaşamının sürdürülebileceği bir konsept tasarladık. Projenin ismi olan Mon Reve zaten benim hayalim, benim rüyam demek. Bu hassasiyete dikkat ettik” diye konuştu.

Konutlar geniş kullanımda tasarlandı

Eyüp'te;  Mes Grup ve Birlik İnşaat'ın güç birliği yaparak gerçekleştirdiği MonReve Eyüp projesi, modern bir yaşam alanı olarak tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Aile konseptine uygun tasarlanan projede;  2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerindeki dairelerin büyüklükleri 138 metrekare ile 536 metrekare arasında değişiyor.

Tanıtım filmi için tıklayın

Mon Reve Eyüp İletişim Bilgileri;

Web: http://www.bubenimruyam.com/
Telefon: 0212 501 76 76 -77

Eyüp’ün balkonu Mon Reve Eyüp Mes Grup Birlik İnşaat Erhan Ünal