Evvel İstanbul şantiye

Evvel İstanbul’dan çalışanlara 3 katlı şantiye!

Konut Projeleri Emine Pile 22.06.2015
Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile inşa edilen Evvel İstanbul, projede çalışanlar için 3 katlı bir şantiye yaptı
İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Evvel İstanbul, işçilerin uygun koşullarda çalışabilmeleri için 3 bin metrekarelik bir alan üzerine 3 katlı bir şantiye kurdu. 

Yaklaşık 1500 kişinin aynı anda konaklayıp, yemek ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabileceği şantiyede işçilerin rahat ve sağlıklı koşullarda konaklamaları için her detay düşünüldü. 2014 yılında başlayan Evvel İstanbul projesi endüstriyel konvansiyel kalıp sistemi ile inşa ediliyor. 

Dev projelere konmşu olacak!

Evvel İstanbul 3. Köprüden, 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul'dan Kuzey Marmara Otoyol projesine kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin merkezinde hayata geçiriliyor. 

Mahalle sıcaklığını yeniden yaşatacak

40 bin metrekare alan üzerinde yükselen ve toplam 678 konut ve 10 ticari ünitenin yer aldığı projede mahalle kültürü ön plana çıkıyor. ‘‘Koru Kahve” ve ‘‘Koru Çeşme” isimli iki mahalleden oluşan Evvel İstanbul'da kermes, etkinlik ve panayırların organize edileceği ‘‘Bizim Sokak”, açık hava sineması ve çardak gibi geçmişin tatlı anılarını barındıran mekanlar yer alıyor.

Evvel İstanbul şantiye