Evalpark İstanbul / Eval İnşaat

Eval İnşaat firmasının Evalpark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
evalpark istanbul projesi

Evalpark İstanbul yüksek prim vaadiyle satışta!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 27.05.2016
Eval İnşaat'ın yeni projesi Evalpark'ta fiyatlar 230 bin 400 liradan başlıyor.
Eval İnşaat'ın İstanbul Esenyurt-Esenkent bölgesinde hayata geçirmekte olduğu Evalpark projesinde satışlar başladı. Fiyatların 230 bin 400 lira seviyelerinden start aldığı projenin yüzde 35-50 seviyelerinde prim yapması bekleniyor. Metrekare başlangıç fiyatları 3 bin lira seviyesinde olan projenin bittiği tarihte rakamların 4 bin 500 lira bandında gelmesi hedefleniyor.

9 farklı ev tipi sunuyor

1100 daireyle birlikte 30 ticari birimin bulunduğu Eval Park İstanbul projesinde 9 farklı konut seçeneği yer almakta. Büyüklükleri 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen Evalpark'ta daire fiyatları 600 bin lira seviyelerine kadar yükseliyor.

Metroya yakın

Yüzde 30 peşinatla ev sahibi olunabilen projede firma bünyesinde 36-48 ay vade seçeneği sunuluyor. Bankalarla görüşme haline olan proje toplamda 126 bin metrekarelik satılabilir alana sahip. Toplam büyüklüğü 200 bin metrekareyi bulan dev proje 2019 yılında tamamlanacak olan Mahmutbey-Bahçeşehir metrosuna yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Akbatı'ya yürüme mesafesinde

Akbatı AVM'ye 3 dakikalık mesafede konumlandırılan projede teslimler 24 ayda gerçekleştirilecek. İçerisinde Türk hamamı, sauna, otopar, güvenlik, çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal donatı seçeneğinin bir arada sunulduğu dev yatırımda 4 bin kişinin yaşaması bekleniyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

evalpark istanbul