Mai Residence

Ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz fırsat!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 21.02.2015
FerYapı, İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da hayata geçirdiği Mai Residence’da ev sahibi olmak isteyenler için benzersiz bir kampanya başlattı.
FerYapı, İstanbul'un yükselen değeri Kartal'da inşa ettiği Mai Residence'ta ev sahibi olmak isteyenler için ‘Yok Artık' dedirten bir kampanyaya imza attı.

Cebinizden para çıkmayacak

"E-5'in deniz tarafında yer alan projeden hiç para ödemeden evinizi seçin, birkaç hafta sonra taşının, ödemelere 1 sene sonra, deniz ve ada manzaralı balkonunuzun keyfini çıkarınca başlayın." diyen FerYapı'nın yeni kampanyasında peşinat yok, ara ödeme yok. 1 yıl boyunca cebinizden hiç para çıkmadan, İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgesinde ev sahibi olmanın çok kolay olduğuna dikkat çekiliyor.

'Yok Artık' dedirtiyor

FerYapı imzasıyla Kartal'da inşa edilmekte olan Mai'de 1. Blok Mart 2015'te, 2. Blok ise 7 ay sonra, Eylül'de teslim edilecek. Mai'de 1+1 ünitelerin peşin satış fiyatı 298 bin liradan, 2+1 üniteler ise 325 bin liradan başlangıç gösteriyor.  Yüzde 1 KDV avantajı sağlayan projenin  benzersiz kampanyasında yüzde 25 oranındaki peşinat Mart 2016'da ödeniyor ve aylık sabit taksit ödemeleri de yine Mart 2016'da başlıyor. 

Ulaşım aksının tam ortasında

İstanbul'un yatırım ve yaşam değeri gün geçtikçe yükselen değeri Kartal'da yükselen Mai Residence;  Anadolu yakası metrosunda, Kartal istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde, E-5 karayolu üzerinde yer alıyor. Gerek son kullanıcıdan gerekse yatırımcılardan ilgi gören Mai Residence, muhteşem konumu ile her geçen gün değerine değer katacak bir proje olarak dikkat çekiyor.

Çok amaçlı sosyal olanaklar...

Mai Residence'ın sosyal donatıları arasında; fitness salonu, VIP Lounge, kafeler ve mağazalar, çok amaçlı salon, Back-Up Concierge hizmetleri, havuz, çocuk oyun alanları, hobi alanları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, depo alanları ve her katta kat bahçesi gibi ayrıcalıklar da yer alıyor.

Mai Residence İletişim Bilgileri
Web: http://mairesidence.com/
Telefon: 444 9 337

Mai Residence kampanya Fer Yapı kampanya Mai Residence fiyat Mai Residence satılık daire