Essenora / Akın&Atik - Enga-Yimta

Akın&Atik - Enga-Yimta firmasının Essenora projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
essenora projesinin genel görünümü

Essenora projesi bir ara biter mi?

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 11.01.2016
Gaziosmanpaşa'da inşa edilen Essenora'da teslim tarihi sürekli erteleniyor.
Gaziosmanpaşa'da yapımı devam etmekte olan Essenora kentsel dönüşüm projesindeki teslim belirsizliği devam ediyor. Daha önce 2015 yılı sonunda teslim edileceği belirtilen projede yeni tarih Şubat 2016 olarak belirtilmişti. Bugünlerde projenin teslim tarihi satış ofisi tarafından Haziran 2016 olarak söyleniyor.

Dev projeleri yok saydı

Öte yandan Essenora, Gaziosmanpaşa'yı “Maslak aksında 10 dakikada bağlayan tek proje” olarak kendini tanıtıyor. Ancak TEM Otoyolu'nun yanı başında Artaş İnşaat tarafından inşa edilen ve prim rekorları kıran Avrupa Konutları TEM, hemen karşısındaki Avrupa Konutları TEM 2 projelerini Essenora atlamış gibi gözüküyor. Ayrıca TEM'in diğer bir yanındaki TEM Point ve Sur Yapı Vitrin projeleri de neredeyse TEM'in üzerinde konumlanmakta.

Bu projeler, Maslak aksına bağlamıyormuş gibi lanse edilse de daha çok konumlarıyla öne çıkan yatırımlar olma özelliğine sahip.

Birileri kesin ağladı...

Son reklam kampanyasında “Ananızı ağlatacak proje” denilen Essenora'nın, teslimleri erteleye erteleye birilerini kesin ağlattığı aşikar.

emlaktasondakika.com

essenora ne zaman teslim Essenora kentsel dönüşüm projesi kentsel dönüşüm gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm