Bakırköy City / Beyaz İnşaat - Göktaşlar Ortak Girişimi

Beyaz İnşaat - Göktaşlar Ortak Girişimi firmasının Bakırköy City projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bakırköy City

Eski Derby Fabrikası, ‘Bakırköy City’e dönüşüyor

Konut Projeleri Emine Pile 04.01.2016
İnşaat sektörünün başarılı firmalarından Beyaz İnşaat ve Göktaş İnşaat, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Bakırköy’de bir projeye başlıyor.
İstanbul'un en merkezi noktalarından Bakırköy'de Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi'nde hayata geçirilen Bakırköy City projesi yarın basın karşısına çıkıyor. 9 bin 993 metrekare arazi üzerinde yükselen Bakırköy City'nin toplam inşaat alanı ise 42 bin 310 metrekare büyüklüğüne sahip… 

Merakla beklenen proje toplam 165 daire ve 3 dükkan-işyerinden meydana geliyor.  12 katlı olarak hayata geçirilen proje 5 bloktan oluşuyor.

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde hayata geçirilen Bakırköy City projesinin blokları ve ticari üniteleri...

Her aileye uygun alternatifler sunan projede 2+1'den 4+1'e daireler yer alıyor. Eski Derby Fabrikası arazisi üzerine kurulan proje, 33 adet ticari ünitesi ile de çevre halkı ve ev sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Sosyal alanları ile de dikkat çeken projede açık havuz, çocuk oyun parkı, fitness, hamam, sauna, spor sahası bulunuyor. 

Emlaktasondakika/Emine Pile

 

Bakırköy City