kaşmir mavi orkide

Eryaman Kaşmir Mavi Orkide projesi fiyatları!

Konut Projeleri 20.05.2017 15:06

Kaşmir Mavi Orkide projesi tek tip daireden meydana gelirken dairelerin fiyatları 490 bin liradan başlıyor.

Tek tip daire seçeneği bulunan Kaşmir Mavi Orkide projesi Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığıyla inşa ediliyor. Projede toplam 5 blok ve 525 adet daire yer alıyor. Proje Kasım 2019'da teslim edilmeyi hedefliyor.

Kaşmir Mavi Orkide Evleri Fiyat Listesi
Daire Tipi En Düşük Metrekare En Yüksek Metrekare En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
4+1 149 metrekare 195 metrekare 490 bin lira 745 bin lira

Ödeme planı

Kaşmir Mavi Orkide evleri, yüzde 25 peşinatla banka kredisi imkanı ve şirket bünyesinde vadelendirme seçeneğiyle satışta. Projede bulunan bloklar 27 katlı olarak tasarlanıyor.

Ankara'nın Eryaman bölgesine inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide evleri, Kaşmir Center AVM'si ile konut alıcılarına rahat ve konforlu alışveriş imkanı sunuyor.

Kaşmir Mavi Orkide evleri nerede?

Şehitler Polisler Parkı, Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Optimum Outlet Shopping Center, Eryaman Anadolu Lisesi gibi alanlara yakın konumda inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide projesi ulaşım açısından da merkezi konumda hayata geçiriliyor.

Adres: Göksü Mah. 2. İnönü Cad. Eryaman/Ankara

Kaşmir Mavi Orkide evleri sosyal alanları

Kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları bulunan projenin sosyal olanakları konut alıcılarının vakit geçirmelerine göre tasarlanıyor. Ayrıca sauna, fitness merkezi, AVM, tenis kortu, gölet, yürüyüş parkuru, süs havuzu bulunan proje göl manzarasına sahip.