Emaar Square / Emaar

Emaar firmasının Emaar Square projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Emaar Square Çamlıca

Emaar Square'de daire teslimleri başlıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 11.11.2016
Emaar Square'de yer alan “Heights” dairelerin teslimleri için geri sayım başladı.
Çamlıca'da hayata geçirilen ve lüks bir yaşamın kapılarını aralayan Emaar Square projesinde Heights dairelerin teslimleri Aralık'ta yapılacak.

Konfor ve fonksiyonel kullanıma göre tasarlanan Heights daireler, ev sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. 66 dönüm arazi üzerine kurulan, bünyesinde içerisinde Galleries La Fayette gibi Türkiye'de ilk kez faaliyet gösterecek markaların bulunduğu Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi, 183 odalı The Address Hotel ve brüt 48 bin metrekarelik çok işlevli ofis binası bulunan Emaar Square, lokasyonu, ulaşım kolaylığı ve tüm İstanbullulara hizmet eden dünya standartlarında bir alışveriş ve eğlence anlayışıyla, şehrin yeni cazibe merkezi olurken, daire sahiplerine de keyifli bir yaşam sunacak. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Emaar+Square'>Emaar Square</a> heights
Emaar Square Heights

Tarzı şehirle buluşturan Heights'ta yer alan daireler daha hızlı bir yaşamın gerekliliklerine cevap olacak fonksiyonellikteşekilde tasarlandı. Çağdaş bir mimari tasarıma sahip 33 kat ile 333 ünitedenoluşan Heights, Emaar Square Alışveriş Merkezi'nin hemen üzerinde yer alıyor. Yeni bir lüks anlayışıyla sakinlerine teknolojik ve modern bir konfor sunan Heights en son teknolojiler ile donatıldı. Emaar Square Heights'ta 1 odadan 5 odaya değişen dairelerin yanında stüdyo daireler de bulunuyor. Brüt 51 metrekareden 202 metrekare'ye kadar değişen büyüklüklerle Heights daireler, farklı tarz ve beklentilere cevap verebilecek şekilde tasarlandı. 

Emaar Square Emaar Square Heights Emaar Square çamlıca