Elysium Miramar Bodrum / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Elysium Miramar Bodrum projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Miramar Bodrum

Elysium Miramar’da uçsuz bucaksız manzara!

Konut Projeleri Emine Pile 25.07.2016
Ofton İnşaat tarafından Muğla Bodrum’da hayata geçirilen Elysium Miramar Bodrum projesi hayallerinizin ötesinde bir yaşam sunuyor.
Elysium markasını bu kez Bodrum'a taşıyan Ofton İnşaat, 22 bin metrekarelik arsa üzerinde yeni bir projeye imza atıyor. Villa konseptinde hayata geçirilen Elysium+Miramar'>Elysium Miramar Bodrum, 23 blokta 46 ikiz dubleks villadan oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 192 metrekare olarak belirlendiği projede sadece 3+1 daire tipi bulunuyor. 

Akıllı ev sistemiyle donatılan villaların fiyatları 530 Bin Euro ile 1 milyon 150 Bin Euro arasında değişiyor. Oldukça zengin sosyal donatıları bulunan proje, Bodrum Kalesi'nden Kos Adası'na uzanan uçsuz bucaksız bir manzara sunuyor.  

Merkezi konuma, özel havuzlara ve akıllı ev teknolojilerine sahip villalarıyla, yaz-kış yaşanacak bir yaşamın kapılarını aralan Elysium+Miramar'>Elysium Miramar'da hemen teslim fırsatı sunuluyor.

Elysium Miramar Ofton İnşaat Elysium