Ege Yapı Batışehir daire fiyatları! 194 bin TL'ye!
Haberler / Konut Projeleri / Ege Yapı Batışehir daire fiyatları! 194 bin TL'ye!

Ege Yapı Batışehir daire fiyatları! 194 bin TL'ye!

Konut Projeleri 13.09.2013 09:14

Nitelikli eğitimin öncü kuruluşlarından bir olan Doğa Koleji de, çocuklarınızı aydınlık bir geleceğe hazırlamak için Batışehir’de

35 yıllık tecrübenin tek çatı altında toplanmasıyla oluşturulan Ege Yapı Group; halen yurt içi ve yurt dışında devam etmekte olan inşaatlarına, Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modelinde başlamış olduğu ve bünyesinde ofis, prestijli bir alışveriş caddesi, rezidans, özel eğitim tesisi, şehir oteli, sosyal aktivite alanları, spor kulübü ve 3.300 adet nitelikli konut barındıran, 818.000 m2 inşaat alanına sahip Batışehir projesini de portföyüne ekleyerek toplam inşaat alanını 2 milyon metrekare üzerine çıkarıldı.

Batışehir; Bağcılar'da Doğan Medya Center'ın hemen karşısında TEM ve E-5'in kesiştiği noktada konumlanan ve Avrupa'nın en büyük projelerinden biri olan Batışehir; 1+0'dan 5+1 dublekse kadar değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı daire tipiyle ihtiyaç duyduğunuz konforu ve büyük bir şehirden beklediğiniz her şey yanı başınızda bulacağınız bir yaşam sunuyor.       
            
Şehir insanının en çok ihtiyaç duyduğu, oldukça zengin (yaklaşık 100.000 metrekare) yeşil alan içeresinde koşu, yürüyüş, bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, hobi bahçeleri ve süs havuzlarının yer aldığı etkileyici bir peyzaj, doğa ile iç içe yaşamayı sevenleri bekliyor.  Günün stresini atmak ve sağlıklı yaşamak isteyenler ise açık-kapalı yüzme havuzları, futbol sahası, tenis kortları, basketbol – voleybol ve mini golf sahası ve özel ekipmanlara sahip alanlarda değişik spor dallarını deneyimleme imkânı bulunuyor.

Alışverişin keyfine varmak için Batı Cadde'ye uğramanız yeterli! Sadece Batışehir'e değil, tüm İstanbul'a açık olan; marka değerleri yüksek standartlarda mağaza, cafe ve restoranların yer aldığı bu cadde, Tem otoyolunun yanında Batışehir boyunca uzanan oldukça hareketli bir meydana sahip.

Nitelikli eğitimin öncü kuruluşlarından bir olan Doğa Koleji de, çocuklarınızı aydınlık bir geleceğe hazırlamak için Batışehir'de.

Sınırlı sayıda Premium Rezidans ve sınırlı sayıda Premium Ofis'ten oluşan Batışehir Premium; önemli misafirlerinizi ağırlarken ve iş toplantılarınızı organize ederken şehrin merkezinde ki konumu ile işinize büyük avantajlar sağlıyor.

Çağdaş yaşam tarzının, beklentimizde kesiştiği nokta; Kendimize ayırabildiğimiz vakti en verimli ve keyifli şekilde değerlendirebileceğimiz lüksün çağrısına dinamik bir yaşam ile kaliteli hizmet, sosyal imkân ve güvenlik sağlayan, kendi kendine yetebilen bütünleşmiş ideal bir yaşam-alışveriş ve iş alanı konsept farkıyla Batışehir Premium'da seçkin bir yaşam alanıdır. 

A-B-C Blok 1.Etap Ağustos 2013 Teslim

D-E-F Blok 2.Etap Nisan 2014 Teslim

H1-H2-H3 Blok 3.Etap Ekim 2014 Teslim

Batışehir'de;

stüdyo konutlar 194 bin TL ile 365 bin TL,

1+1 daireler 302 bin TL ile 461 bin TL,

2+1 daireler 421 bin TL ile 682 bin TL,

3+1 daireler 541 bin TL ile 923 bin TL,

4+1 daireler 804 bin TL ile 900 bin TL,

4,5+1 daireler 671 bin TL ile 1 milyon 14 bin TL,

dubleksler 800 bin TL ile 1 milyon 451 bin TL aralığında.

Batışehir İletişim Bilgileri;

Web: http://www.batisehir.com

Telefon: 444 5 343

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com