Dumankaya Mozaik / Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat firmasının Dumankaya Mozaik projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dumankaya Mozaik blokları

Dumankaya Mozaik'te evin, tarzını yansıtsın!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 05.12.2014
Sancaktepe'de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik, dört farklı tarzla dört dörtlük bir yaşam vaat ediyor
502 daireden oluşan Dumankaya Mozaik projesi, 64 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. Projede teslimler 2017 yılının Nisan ayında gerçekleştirilecek.

Dumankaya Mozaik fiyatları;

  • 62 metrekare 1+1'ler 185 bin 400 TL'den,
  • 93 metrekare 2+1'ler 288 bin 900 TL'den,
  • 155 metrekare 3+1'ler ise 437 bin 400 TL'den başlayan fiyatlarla satışta. 

İskandinav Stili, yaşam alanları;

"Ben rahatıma ve özgürlüğüme düşkünüm. Açık ve aydınlık mekanlarda yaşamayı seviyorum. Göz alabildiğine beyaz bir mekandan daha göz alıcı ne olabilir ki? Renkli tasarım objeler süslemeli evimi, göz yormadan. Mekana sıcaklık katan bir tuğla duvar belki. Kendimi ufuk çizgisinin üzerinde gibi hissetmeliyim evimde. Sınırsız, uçsuz bucaksız..." diyenler için tasarlandı.

Işıltı stili;

"Evim benim en büyük zenginliğim, Her köşesinin bir tablo tadında olmasını isterim. Şık dokunuşlar ve gösterişli aksesuarlarla içinde yaşamak kadar seyretmekten de keyif almalıyım evimi. Bir yandan beni rahatlatırken bir yandan yepyeni zenginlikle katmalı hayatıma evim dediğim yer..."

Country stili;

"Benim için doğal olan her şey güzel. Ahşap bir masanın ya da tuğla duvarların mekanlara kattığı sıcaklığı seviyorum. Kapıdan girdiğim an şehri ve beraberinde getirdiği tüm stresi geride bırakmış ve bir kır evine girmiş gibi hissetmeliyim kendimi. Büyük ve rahat koltuğuma kurulup ailemle keyifli zamanlar geçirmeliyim"

Soho stili;

"Bugün hayattan ne istediğimle yarın ne isteyeceğim farklılık gösterebilir. Evimin de bu değişime ayak uydurabilmesi önemli. Geniş alanlar gerek bana. Ben bölmeliyim istediğim gibi. Ruh halime göre bir motosiklet yada bir piyano olabilir evimin ana dekorasyon öğesi. Yüksek tavanlar ve geniş pencereler ise evimde nefes alabilmem için olmazsa olmazlar" diyenler için tasarlandı. 

Dumankaya Mozaik İletişim Bilgileri;

Web: http://www.dumankaya.com/DumankayaMozaik
Telefon: 444 7 222 
0216 511 58 00

Dumankaya Mozaik mozaik sancaktepe dumankaya inşaat sancaktepe konut projesi