Dumankaya İkon'da loft daireler satışa açıldı!

Dumankaya İkon'da loft daireler satışa açıldı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 21.11.2012
Çocuklara özel üniteler, kafeteryalar, kulüp ikon spor merkezi ve alışveriş birimleri ile ikisi 41 biri 40 katlı birbirine bitişik 3 kuleden meydana gelen Dumankaya İkon'un loft konutları satışa sunuldu
 

Kente kimlik katan yaşam merkezleri inşa eden Dumankaya Grubu, Göztepe'de yeni bir girişimle İstanbul'a standartların üstünde bir konut projesi kazndırıyor. Adına yaraşır bir yaşam merkezi olan Dumankaya İkon'da 1022'si rezidans, 31 home office olmak üzere toplam 1053 konut yer alıyor. 
 
Çocuklara özel üniteler, kafeteryalar, kulüp ikon spor merkezi ve alışveriş birimleri ile ikisi 41 biri 40 katlı birbirine bitişik 3 kuleden meydana gelen Dumankaya İkon'un loft konutları satışa sunuldu.
 
 
E-5 karayolunan hemen yanında yükselen Dumankaya İkon, elips şeklinde inşa ediliyor. Yeraltındaki 6 kat otopark ve diğer ayrıcalıklı üniteleriyle dikkat çeken Dumankaya İkon, 24 saat güvenlik ile kontrol altında.
 
Dumankaya İkon'da her 10 katta bir teras bahçeler var! 1 adet açık ve 1 adet kapalı yüzme havuzu yanı sıra hobi ve parti odaları, yürüyüş ve koşu parkurları, mini futbol sahası, çok amaçlı spor sahası Dumankaya İkon'un donatıları arasında sıralanıyor. 
 
1.800 metrekarelik Club ikon spor merkezinin de bulunduğu Dumankaya İkon'da house keeping ve catrein hizmetleri ile posta, danışma, vale, kuru temizleme ve diğer rezidans hizmetlerinin tamamı sunuluyor.
 
Dumankaya İkon İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 0216 315 95 98
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Dumankaya İkon göztepe Dumankaya İkon Dumankaya İkon göztepe Dumankaya İkon nerede Dumankaya İkon inşaatı Dumankaya İkon son hali Dumankaya İkon loft konutlar Dumankaya İkon en üst kattaki daireleri