Dreamlife Konutları

Dreamlife Konutları’nda ön talep dönemine özel fiyatlar!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 10.02.2015
İnt.Avrasya ve Reform İnşaat tarafından inşa edilen 4 bin metrekare arazi üzerine konumlanan Dreamlife Konutları Çekmeköy’de ön talep fırsatı başladı.
İstanbul Anadolu Yakası'nın yeni yatırım merkezi Çekmeköy Alemdağ mevkiinde, orman ile içiçe yepyeni bir yaşam alanı doğuyor. 20 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek olan “Dreamlife Konutları”nda; 6'şar katlı iki ayrı blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 Normal Kat, 2+1 Bahçe Dublex Katı ile 3+1 ve 4+1 Çatı Dublex daireleri yer alıyor. 

Dreamlife Konutları, İstanbul'un en temiz havasına sahip Alemdağ'da ormanın yanı başında, şehir merkezine ve ana artellere erişimin çok kolay olduğu bir bölgede yer alıyor. Doğanın tazeleyeci gücü ile her yeni güne yenilenerek uyanma ayrıcalığı sunan projenin çerisinde; kapalı otopark, açık yüzme havuzu, spor sahaları, çocuk oyun alanları bulunuyor. Dreamlife Konutları Çekmeköy'ün daire teslimleri 2016 yılı sonunda planlanıyor.

İnt.Avrasya ve Reform İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Dreamlife Konutları Çekmeköy hakkında detaylı bilgi alarak ön talepte bulunmak isteyenler www.dreamlifekonutlari.com adresini ziyaret edebilir. 

Dreamlife Konutları İletişim Bilgileri
Web: http://www.dreamlifekonutlari.com/
Telefon: 0216 688 91 21 

Dreamlife Konutları Dreamlife Konutları ön talep Dreamlife Konutları fiyat Çekmeköy satılık konut