DKY Ada Kartal / DKY İnşaat

DKY İnşaat firmasının DKY Ada Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dky ada kartal blok görüntüsü

DKY Ada Kartal'da ön satışlar başladı

Konut Projeleri Sinem Öztürk 15.01.2016
DKY İnşaat'ın Kartal'da hayata geçirdiği yeni projesi DKY Ada'da lansman öncesi satışlar başladı.
Kartal'da Esentepe Mahallesi'nde bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen DKY Ada projesinde ön satışlar başladı. Dört blokta 740 daireden oluşan DKY Ada Kartal, 19 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Tam bir aile sitesi olarak tasarlanan projede 1+1 ve 1+0 dairelere yer verilmedi. 

Lansman Şubat'ta

DKY İnşaat, DKY Kartal'da başlattığı "+1,5" konseptine DKY Ada Kartal projesinde de devam ediyor. Projede 2+1, 2+1,5, 3+1,5 ve 4+1,5 daireler yer alıyor. Açılıp kapanabilen camlarla kaplı geniş balkonlar yeni bir yaşam alanına dönüşüyor. Projede lansman öncesinde 2+1 daireler 312 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede banka kredisinin yanı sıra firma bünyesinde 36 aya kadar vade imkanı da sunuluyor. DKY Ada Kartal projesinin lansmanı önümüzdeki ay yapılacak. Projenin 2018 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Sahile 2 kilometre mesafede bulunan projede daireler deniz manzarasına sahip. DKY Ada Kartal'da açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, buhar odası, sauna, kreş, kafe, kapalı otopark ve market bulunuyor. 

DKY Ada Kartal DKY İnşaat