HERAN İSTANBUL

Destek Group, Heran İstanbul'u lanse etti

Konut Projeleri 16.04.2018 11:26

Destek Group, Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Kartal’da konumlandırdığı İstanbul’daki ilk projesi Heran İstanbul’u lanse etti.

Anadolu Yakası'nın parlayan yıldızı Kartal'da konumlandırdığı Heran İstanbul projesini lansmanla birlikte satışa sunan Destek Group, panoramik deniz ve adalar manzarasına sahip daireleri lansman dönemine özel 269 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuyor.

1983 yılından bu yana hizmet, teknoloji danışmanlığı, tarım, bilişim ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Destek Group, İstanbul'daki ilk projesi Heran İstanbul'u tanıttı.

İstanbul'un nitelikli konut bölgesi Kartal'da yükselen ve konut alıcılarına eşsiz deniz ve adalar manzarasıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunan Destek Group, her ayrıntısını titizlikle geliştirdiği Heran İstanbul projesinde yatırımcılarına huzurlu bir yaşam vadediyor.

LANSMAN DÖNEMİNE ÖZEL 269 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

‘Her an mutluluk' mottosuyla hayata geçirilen proje, lüks anlayışına getireceği yeniliklerle yatırımcı nezdinde fark oluşturacak.

Yüksek yatırım potansiyeline sahip Heran İstanbul projesinde 1+1 daireler lansman dönemine özel 269 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un en hızlı gelişen ve dönüşen bölgesi Kartal'da, 4 blok halinde yükselen Heran İstanbul'da 318 konut, 20 cadde mağazası yer alıyor.

ZENGİN SOSYAL DONATI ALANLARINA SAHİP

Lüks ve konforlu detaylara sahip projede; 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve loft daire seçenekleri mevcut. ‘Heran İstanbul'da daireler 79,82 metrekare ile 202,31 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Estetik tasarımı ile öne çıkan Heran İstranbul'da zengin sosyal donatı alanları konut alıcılarına sunuluyor. 63 bin 210 metrekarelik inşaat alanı üzerine konumlanan projede; kapalı yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş yolları, koşu parkuru ve 477 araçlık kapalı otopark yer alıyor. 

Heran İstanbul'da ayrıca, tüm ihtiyaçların karşılanabileceği mağazalar site sakinlerine sadece bir asansör uzaklığında bulunuyor. 

LOKASYON AVANTAJI SUNUYOR 

Anadolu Yakası'nın yeni iş ve yaşam merkezi haline gelen Kartal'ın son projes 'Heran İstanbul' lokasyonuyla da avantaj sağlıyor. 

Ulaşım ağı aksında yer alan Heran İstanbul'dan merkezi yerlere dakikalar sonra ulaşmanız mümkün. Yüksek Hızlı Tren İstasyonu'na, resmi kurumlara ve Pendik Marina'ya yakın bir noktada bulunan proje; E5 Otoyolu'na 1,5 kilometre, Kartal-Kadıköy Metro hattına 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 7 kilometre mesafede yer alıyor. 

İnşa çalışmalarının devam ettiği Heran İstabul'da yaşam Aralık 2019'da planlıyor.