Dekon Suadiye Ametist / Dekon İnşaat

Dekon İnşaat firmasının Dekon Suadiye Ametist projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dekon Suadiye Ametist projesinin dış cephesi

Dekon Suadiye ile Cadde’ye çok yakınsınız!

Konut Projeleri Emine Pile 07.09.2015
Ametist taşının ruhunu Suadiye’ye taşıyan Dekon İnşaat, Dekon Suadiye Ametist ile ayrıcalıklı hissettirecek.
Dekon İnşaat tarafından İstanbul'un en değerli semtlerinden Suadiye'de hayata geçirilen Dekon Suadiye Ametist, size konforlu bir hayat sunacak. 

Toplam 5 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen Dekon Suadiye, 3 blok ve 152 daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1 daireler ile 4+2 teraslı, deniz manzaralı dubleks dairelerin yer aldığı projede daire büyüklükleri 90 metrekare ile 233 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Bağdat Caddesi'ne çok yakın!

Lokasyonu ile dikkat çeken ve bulunduğu bölgede diğer yerleşim alanlarından farklı olarak birçok sosyal alana sahip olan proje Bağdat Caddesi'ne sadece 350 metre mesafede yer alıyor.

Sosyal olanakları ile göz kamaştıran Dekon Suadiye Ametist'te açık yüzme havuzu, sauna, zen bahçesi, fitness salonu, çocuk oyun alanları, çok amaçlı açık spor alanı, kafe, 2 katlı kapalı otopark bulunuyor.

Dekon Suadiye'nin manzaralı salonu

Dekon Suadiye Ametist'te fiyatlar…

Gerek lokasyonu gerek ev içi ve ev dışı donanımları ile büyük bir avantaj sunan projede 2+1 dairelerin fiyatı 810 bin liradan,  3+1 dairelerin fiyatı 1 milyon 400 bin liradan, 4+2 dubleks dairelerin fiyatı ise 2 milyon 500 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Lansman öncesine özel fiyatlarla satışa sunulan dairelerin içerisinde ise dünyaca ünlü Siemens, Miel gibi markalar tercih ediliyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Dekon+Suadiye+Ametist'>Dekon Suadiye Ametist</a>'in beyaz dolaplı mutfağı

Teslimlerin Aralık 2016'da başlayacağı Dekon Suadiye Ametist'in lansmanının ise 10 Eylül'de yapılması planlanıyor. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Dekon Suadiye Ametist