DAP Adam Kule / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP Adam Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
adam-kule-maltepe

Dap Adam Kule, GYODER kampanyasıyla uçacak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 02.08.2016
Maltepe'de inşa edilen Adam Kule'de ev almak isteyenler, GYODER kampanyası kapsamında yüzde 20 peşinat ve 120 ay 0,7 faiz fırsatından faydalanabiliyor
Emlak Konut GYO'nun hemen ardından GYODER'de konutta tarihin en büyük kampanyalarından birisini başlattı. Kampanyaya göre daire bedelinin yüzde 20'si peşin olarak veriliyor. Kalan bölüm 120 ayda yüzde 0,7 faizle kapatılıyor.

Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, GYODER kampanyasının detaylarını anlatıyor...

Dap Yapı'nın Adam Kule projesi de bu kampanya kapsamında. 3 bin metrekare alanda inşa edilen ve içerisinde 254 konut bulunan projede 1+0 fiyatlar 395 bin liradan başlarken 1+1'lerde rakamlar 763 bin lira ile 1 milyon 14 bin lira arasında farklılık gösteriyor.

Adam Kule'deki kampanyanın tüm detayları için tıklayın!

2017 yılının sonunda teslim edilecek Adam Kule'de ev almak isteyenler, GYODER kampanyası kapsamında yüzde 20 peşinat verecek. Kalan bölüm ise 120 ayda yüzde 0,7 faizle kapatılacak.

İsteğe göre konut birleştirme fırsatının sunulduğu Dap Adam Kule projesine yabancı ilgisi de var. Kaba inşaatı tamamlanan projesinin ilk 8 katı home ofis, kalan 19 katı ise residence olacak. Deniz ve Adalar manzarasına sahip olan Adam Kule, Maltepe rekreasyon alanının yanı başında yükseliyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

dap adam kule gyoder kampanyası gyoder