Coordinat Bornova / DRC Grup

DRC Grup firmasının Coordinat Bornova projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Coordinat Bornova

Coordinat Bornova'nın yüzde 40'ı satıldı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 26.07.2016
DRC Grup'un Bornova Ağaçlıyol'da yapımına başladığı Coordinat Bornova'da kısa süre içerisinde 500 konuttan 200'ü satıldı.
Çiğli Balatçık'ta gerçekleştirdikleri konut projelerinin ardından hedef büyüten DRC Grup Ortakları Caner Tan ve Onur Durmuş, Coordinat Bornova'nın özellikle yatırımcı ve öğrencilerden yoğun ilgi gördüğünü söyledi. 

Coordinat Bornova içinde hizmet verecek ticari alanlardan elde edilen gelir sayesinde ev sahiplerinin aidat ödemeyeceklerini dile getiren Onur Durmuş, "Konutların yanı sıra; 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunacak. Metroya 150 metre yakınlıktaki Coordinat Bornova, Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi'ne de yürüme mesafesinde bulunuyor" dedi. 

"Bavulunuzu alıp geleceksiniz" 

Durmuş, konutların full eşyalı olarak teslim edildiğini ve konut sahiplerinin yalnızca bavullarını alıp evlerine taşınabileceğini sözlerine ekledi. Projede 1+0, 1+1 ve 2+1'lerden oluşan toplam 500 konut ve 2 bin 350 metrekare de ticari alan olacağını belirten Caner Tan da, yaptıkları her projede kaliteyi bir üst seviyeye çıkarmak için çalıştıklarını belirterek, 500 konuttan 200'ünü şimdiden sattıklarını söyledi.

Coordinat Bornova drc grup Caner Tan Onur Durmuş