Colorist Şile / CFR Yapı

CFR Yapı firmasının Colorist Şile projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
colorist şile

Colorist Şile, konut projesi mi çocuk projesi mi?

Konut Projeleri Emine Pile 22.06.2016
CFR Yapı tarafından Şile’de inşa edilen Colorist Şile projesi bir konut projesinden ziyade lunaparkı andırıyor.
Satış ve pazarlama şirketi olarak uzun yıllar faaliyet gösteren CFR Yapı, konut sektörüne Colorist Şile projesiyle giriş yaptı. ‘Çocuklar nerede oynasın?' sloganı ile yola çıkan proje çocuklu ailelere hitap ediyor. Ancak projenin geneline bakıldığında lunapark havasının olması ve seçilen renklerin karmaşa içinde bulunması gözü yoruyor.  

İsmi her ne kadar Colorist olsa da, bir projenin duvarlarına renkli boya sürülünce projenin adı İstanbul'un renkleri olmuyor. Renk cümbüşünden oluşan Colorist Şile, lokasyon olarak doğal yaşama yakın bir konumda olsa da bu doğallığın içinde kullanılan renklerden dolayı yapay bir görsellik sunuyor. 

İlk bakışta oyun parkı mı yoksa konut projesi mi olduğu pek anlaşılmayan proje çocukları hedef alıyor. Projede sıra dışı bir konsept fikir olmalı… O da maalesef bu projede gözümüze çarpmıyor. Bol kullanılan renkler ile dikkat çekilmek isteniyor. En göze çarpan özelliğinin ise doğum günlerinin yapılacağı bir mekanın bulunması olarak belirtiliyor.

İnşaat çalışmalarının daha başında olan projede 1+1 dairelerin fiyatları ise 170 bin liradan başlıyor. 

colorist şile CFR Yapı