Gülpark Suits / Çebi Yapı - Gül Yapı - Liv Yapı

Çebi Yapı - Gül Yapı - Liv Yapı firmasının Gülpark Suits projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kale Kent

Çok kazandıracağını düşlediğiniz ev, işte bu ev!

Konut Projeleri Emine Pile 01.03.2015
Gül Yapı tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Kale Kent projesi şehrin ortasında yemyeşil bir yaşam alanı sunuyor.
İstanbul'un gelişen ve genişleyen bölgelerinden olan Beylikdüzü'nde yer alan Kale Kent, birçok ayrıcalıklı seçenekleriyle size yorgunluğunuzu unutturacak. İçerisinde bulundurduğu sosyal yaşam alanlarıyla, şehrin ortasında doğayı size sunan Kale Kent; teraslar, pergolalar, kameriyeler ve güneşlenme teraslarıyla huzuru ayaklarınıza seriyor. 

100 bin metrekare alana sahip, daire sayısı 1.420 olan projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı alternatifler bulunuyor. 250 milyon dolar yatırımla 2 etaptan oluşacak Kale Kent projesinde konutların yanında ayrıca 32 mağaza da yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 43 metrekare ile 222 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projenin yatırımcısına en az yüzde 50 prim getirmesi öngörülüyor. 

Proje ayrıca özel tasarlanmış 73 bin metrekare peyzaj alanıyla çocukluğunuzun hayalini yakalarken, tertemiz bir havanın dinginliğini tüm vücudunuzda hissetmenizi sağlıyor. 

Kale Kent İletişim Bilgileri;

Web     : http://kalekent.com.tr/
Telefon: 444 38 07

Kale Kent Gül Yapı Beylikdüzü Kale Kent Beylikdüzü daire fiyatları