Central Balat

Central Balat, Bursa'nın en yükseği olacak!

Konut Projeleri 16.04.2017 09:47

Taşyakan yapı tarafından Bursa’da inşa edilen Central Balat, bünyesindeki iş ve alışveriş merkezleri ile birlikte kentin en uzun yapısı olacak.

Yaklaşık 40 yıllık Taşyakan tecrübesiyle, Bursa'nın en değerli bölgelerinden biri olan Balat'ta yükselen Central Balat, bir arada sunduğu iş, alışveriş ve yaşam alanı konseptleriyle Bursa'nın yeni simgesi olmaya aday. Konumu, ulaşımı ve getiri potansiyeli itibarıyla, Bursa'nın en değerli projesi olarak tasarlanan Central Balat, şehrin en yüksek yapısı olma unvanını da elinde bulunduruyor. 150 bin metrekare toplam inşaat alnına sahip Central Balat'ta özenle dizayn edilmiş 426 konut, Bursa iş hayatına prestij katacak 60 ofis, bin 300 araçlık kapalı otopark ve 11 bin metrekare yeşil alan yer alacak. Diğer yandan 20 bin metrekare genişliğindeki AVM alanı ise giyimden kozmetiğe, teknolojiden yeme içmeye, ev tekstilinden eğlenceye kadar en seçkin markaları Bursalılarla buluşturacak. 

2 bin 500 kişiye istihdam!

Central Balat, Bursa ekonomisine katacağı değerler ile de ön plana çıkıyor. 500 milyon TL'lik yatırım maliyeti ile hayata geçirilecek projede, inşaatta görevlendirilmiş olan 600 kişinin yanı sıra toplamda 2 bin 500 kişilik istihdam sağlayacak. Proje, alışveriş merkezi ve ofislerin açılışı ile birlikte 850 kişilik ek istihdamı da beraberinde getirecek. Emsallerinden çok daha farklı değerler ile ön plana çıkan Central Balat, avantajlı konumu ve sunduğu ulaşım kolaylığıyla da fark yaratıyor. Bursa Çevre Yolu ve İstanbul, İzmir Otoyolu'na 2 dakika mesafede bulunan Central Balat, merkezi konumu sayesinde ulaşımda büyük zaman avantajı sağlıyor. Aynı zamanda, İstanbul'a deniz yoluyla ulaşımın önemli noktalarından İDO Güzelyalı İskelesi'ne 10 dk, BUDO Mudanya İskelesi'ne 15 dk uzaklıkta yer alan Central Balat, yapımı devam eden Yüksek Hızlı Tren projesinin ana istasyonuna da, çok yakın bir konumda bulunuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 residence daireler, Loft residencelar, A plus ofisler, Private ofisler olmak üzere toplam 486 ünite, 20 Bin metrekare AVM, Bin 300 araçlık kapalı otopark ve 11 Bin metrekare yeşil alan bulunuyor.