Canan Residence / Canan Yapı

Canan Yapı firmasının Canan Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Canan Business

Canan Business projesine yoğun ilgi!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 30.04.2015
Canan Yapı imzasıyla Ataşehir'de hayata geçirilen Canan Business projesine ilgi yoğun.
ESD - Canan Residence projesiyle adından söz ettiren Canan Yapı'nın ses getiren yeni projesi Canan Business, ön satışında yoğun ilgi görüyor.

İstanbul'un yeni gözde bölgesinde…

İstanbul'un yeni gözde bölgesi Ataşehir'de, şehrin kalbinde modern ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken home-officeler, benzersiz bir çalışma deneyimi sunuyor. Mimarisi, merkezi konumu ve sosyal donatıları ile benzersiz bir yaşam alanı sunan Canan Business, bölgedeki home ofis ihtiyacına cevap verecek.

Yüzde 40'ının şimdiden satıldığı proje 3 bin 730 metrekare alanda 17 katta modüler olarak tasarlanan 1+1 ve 2+1 toplam 112 üniteden oluşuyor. Canan Business'ta yer alan 1+1'ler 75 ile 78 metrekare, 2+1'ler ise 111 ile 118 metrekare olarak tasarlandı.

Kaba inşaatı bitiyor  

Kaba inşaatının önümüzdeki günlerde biteceği Canan Business projesinin içerisinde; kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, teknik ve teknolojik ekipman, internet, bilişim ve uydu sistemleri bulunuyor.

Emlaktasondakika.com

Canan Business Canan Business ön satış Canan Yapı Ataşehir yatırım fırsatı