Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Büyükyalı İstanbul

Büyükyalı İstanbul'da 206 bağımsız birim satıldı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.01.2017
Kazlıçeşme sahil yolu üzerinde inşa edilen Büyükyalı İstanbul'da 2016 yılında 206 bağımsız birimin satışı yapıldı.
Özak-Yenigün-Ziylan Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul, 2016 yılı Satışı Tamamlanmış Bağımsız Bölümler Raporu hakkında açıklama yapıldı.

Emlak Konut GYO'nun "2016 Aralık Ayı Satışı Tamamlanmış Bağımsız Bölümler Raporu"na göre 22 Eylül 2016 tarihinde satış lansmanı yapılan Büyükyalı İstanbul projesinde 534 milyon 56 bin TL'lik değerinde 206 adet bağımsız bölümün ön satışı gerçekleşti.

560 konutluk ilk etabı satışta olan Büyükyalı İstanbul, 111 dönüm arsa alanına sahip. Kazlıçeşme ile Göztepe arasındaki mesafeyi 15 dakikaya indirim Avrasya Tüneli'ne en yakın konut projesi olan Büyükyalı İstanbul'da önümüzdeki 5 yıl içerisinde yüzde 108 prim öngörülüyor. Böylelikle 16 bin TL olan metrekare fiyatının 33 bin TL'ye çıkacağı belirtiliyor.

Büyükyalı İstanbul'un blokları belirlenmiş 4 mahalleden oluşacak. Deniz Kapı Evleri'nde tüm dairelere maksimum manzarayı sağlamak amacıyla bloklar U şeklinde tasarlandı. Bahçe Kapı Evleri'nde ise yemyeşil bahçeler ve serin avlular oluşturuluyor. Gün Kapı Evleri, ofislerden meydana gelirken, Kemer Kapı Evleri ise şehrin kaliteli ve stil sahibi semtlerinden Nişantaşı ruhunu taşıyor.

Büyükyalı İstanbul Özak GYO Ziylan Grup Emlak Konut GYO Yenigün İnşaat