Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Büyükyalı istanbul

Büyükyalı İstanbul projesinin değeri açıklandı!

Konut Projeleri Emine Pile 27.05.2016
İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi olan Büyükyalı İstanbul’un değeri açıklandı.
İstanbul'un en değerli ilçelerinden Zeytinburnu Kazlıçeşme'de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesine ilişkin değerleme raporu açıklandı. Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul ortaklığı ile inşa edilen proje 111 bin 263 metrekare yüzölçümündeki arsa üzerinde yükseliyor. "4 mahalle, 1 semt" sloganıyla yola çıkan Büyükyalı İstanbul, Tarihi Yarımada'nın siluetini bozmayacak doğrultuda hayata geçiriliyor. Sahil Yolu konumlu olan proje merkezi lokasyonuyla, önemli noktalara direkt bağlantı yolları sunuyor.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama doğrultusunda projenin değeri ile ilgili bilgi verildi. Buna göre projenin piyasa koşullarına göre hesaplanan değer ve mevcut durumuyla toplam değeri 954 milyon 636 bin 749 lira olarak açıklandı. Projenin tamamlanması durumunda bugünkü değeri 3 milyar 780 milyon 997 bin 115 lira olarak belirlendi. 

Büyükyalı istanbul