Bulvar Loft / Akfen İnşaat - İller Bankası

Akfen İnşaat - İller Bankası firmasının Bulvar Loft projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bulvar Loft

Bulvar Loft Ankara lansman öncesi satışa çıktı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 24.06.2016
Akfen İnşaat'ın İller Bankası arsası üzerinde geliştirdiği Bulvar Loft projesinin satışlarına başlandı.
Akfen İnşaat, Ankara Gölbaşı'ndaki İller Bankası arazisine inşa edeceği projenin satışlarına başlandı. Eylül'de lansmanı yapılması beklenen projenin ismi de belli oldu. Bulvar Loft adı verilen konut projesi için lansman öncesi kapalı satış yapılıyor. 

Bulvar Loft, 37 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. 6 blokta 822 daireden meydana gelecek olan Bulvar Loft projesinde 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 

Fiyatlar dikkat çekiyor

Gölbaşı, Kızılcaşar Mahallesi'nde yer alan Bulvar Loft'ta fiyatlar 290 bin TL'den başlayarak 1 milyon 378 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 15 peşinat, geri kalan miktar için 26 ay sıfır faiz avantajı sunuluyor. 

Akfen İnşaat, geçtiğimiz yıl ihaleye çıkarılan 37 dönüm arsa için en yüksek teklifi veren taraf olmuştu. Yine Ankara'da hayata geçirdiği 1199 konutluk Akfen İncek Loft projesiyle adından söz ettiren Akfen İnşaat, bugüne kadar toplamda 2.06 Milyar ABD dolarlık projeyi başarıyla tamamladı.

Bulvar Loft Akfen Bulvar Loft Akfen İnşaat akfen Kızılcaşar