Bulvar İstanbul Cadde / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar İstanbul Cadde projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bulvar İstanbul Cadde'nin ihalesi

Bulvar İstanbul Cadde ihalesine yoğun ilgi!

Konut Projeleri Emine Pile 01.12.2015
Emlak Konut projeleri içinde en yüksek satışı yakalayan Başakşehir bölgesinin lüks konut projesi Bulvar İstanbul, yatırımcılardan büyük ilgi gördü.
Başakşehir bölgesinde Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen lüks konut projesi Bulvar İstanbul'da bulunan ticari alanların açık artırma usulüyle gerçekleştirilen ihalesinde 3 saat gibi kısa bir süre içerisinde 38 milyon TL'lik bir ciro ile büyük bir başarıya imza atıldı. 22 ayda %99 satış başarısına ulaşan ve 2014 yılı ilk altı aylık diliminde Emlak Konut projeleri içinde en yüksek satışı yakalayan Bulvar İstanbul projesi bu süre içinde yatırımcısına yaklaşık %100 kazandırdı. Lokasyonu ile çok değerli bulunan ve hızla gelişen Başakşehir'in en avantajlı konumunda yer alan Bulvar İstanbul'un ticari ünitelerinin yer aldığı Bulvar İstanbul Cadde yatırımcılardan yoğun ilgi gördü.

Ön talep aşamasında yoğun başvurunun gerçekleştirdiği ihalede 78 metrekare ile 1.395 metrekare arasında değişen ticari alanların satışı gerçekleştirildi.

Bulvar İstanbul ihalesi

Bulvar İstanbul Cadde'nin ticari üniteleri için teklif veren yatırımcılar...

İhaleye gösterilen yoğun ilgi sonucunda ticari alanlarda ihale çıkış fiyatları üzerinden ortalama yüzde 35 değer artışı görüldü. Muhammen bedellerin 2 katına varan fiyatlarla satışlar gerçekleştirildi. 

Bulvar İstanbul Cadde doğa ile iç içe, peyzaj alanlarıyla çevrili, ortasında dev şelalelerin aktığı, restaurant, cafe, giyim, market, eczane, kuaför, GSM operatörü, büyük mağazacılık gibi pek çok alternatifin yer alacağı Bulvar İstanbul Cadde ile bölgede keyifli alışveriş yaşamın bulvarı olacak. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Bulvar+%c4%b0stanbul+Cadde'>Bulvar İstanbul Cadde</a>'nin blokları

9 ihtisas hastanesinin ve 3000'in üzerinde yatak kapasitesinin yer aldığı İkitelli Sağlık Kompleksinin tam karşısında, metronun yanında ve bulunduğu cadde üzerinde yer alan başta Bulvar İstanbul projesi olmak üzere diğer konut projeleriyle beraber yaklaşık 4 bin konutta 20 bin kişiye hizmet verecek Bulvar İstanbul Cadde dükkanları, yenişehir olarak nitelendiren Yeni İstanbul'un parlayan yıldızı Başakşehir'de Haziran 2016 itibarıyla hayata geçecek.

Emlak Konut GYO Bulvar İstanbul Ticari Ünite İhale Sonucu hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) şu açıklamayı yaptı: "İstanbul Başakşehir Ayazma 3. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" (Bulvar İstanbul Projesi) kapsamında geliştirilen 26 adet ticari ünitelerin açık arttırma ihalesi 29 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilmiştir. İhalede 17 adet bağımsız bölümün satışı gerçekleşmiş olup, muhammen bedel KDV Dahil 29.200.000,00 TL'den KDV Dahil 37.980.000,00 TL'ye yükselmiştir. Teklif gelen bağımsız bölümlerin satış işlemleri devam etmektedir."

 

Bulvar İstanbul Cadde