Brooklyn Life

Brooklyn Park’tan sonra sıra Brooklyn Life’ta!

Konut Projeleri 05.04.2016 12:28

Anadolu Yakası’nın büyük bir değişim yaşayan ilçesi Yeni Fikirtepe’de hayata geçirilen Brooklyn Life lansman öncesi fırsatlar sunuyor.

Pana Yapı'nın İstanbul'un büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan ilçelerinden Fikirtepe'de hayata geçirdiği projeler hızla devam ediyor. Brooklyn Park'tan sonra şimdi de Brooklyn Life ile ev alacakların karşısına çıkan şirket lansman öncesi avantajlı fiyatlarla yatırımcıları çekiyor.

YENİ FİKİRTEPE'NİN YENİ YATIRIMI

Pana Yapı'nın Brooklyn marka dörtlemesinin ikinci ayağı olan proje her yere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Bağdat Caddesi'ne, Kalamış Marina'ya ve Avrupa geçiş bağlantı yollarına 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

Pana Yapı tarafından Fikirtepe'de inşa edilecek olan Brooklyn Life, 2 blok olarak hayata geçirilecek.

Anadolu Yakası'nın yeni yatırım merkezi Yeni Fikirtepe'de inşa edilecek olan proje, 8 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. 2 blokta toplam 431 adet dairenin yer alacağı Brooklyn Life'ta 14 adet ticari ünite de bulunuyor. Daire büyükl��kleri 60 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen projenin teslimlerinin ise Kasım 2017'de yapılması planlanıyor. Öntalep sürecinde olan projede daireler yoğun ilgi ile karşılaşıyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile