Blue Lake Küçükçekmece / Metal Yapı Konut - Karmen Yapı

Metal Yapı Konut - Karmen Yapı firmasının Blue Lake Küçükçekmece projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Blue Lake Küçükçekmece

"Blue Lake'te yalı dairesi konforu yaşatıyoruz"

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 11.07.2016
Küçükçekmece'de kaba inşaatı tamamlandıktan sonra satışlarına başlanan Blue Lake projesi göl ve deniz manzarasıyla ön plana çıkıyor.
Küçükçekmece Gölü kenarında konumlandırılan Blue Lake, Metal Yapı Konut imzasıyla hayata geçiriliyor. Göl ve deniz manzarasıyla dikkatleri üzerine çeken Blue Lake Küçükçekmece projesinin kaba inşaatı tamamlandı.

Küçükçekmece'de ayrı bir dünya

Bu projede Yap-Sat şeklinde ilerlediklerinin belirlen Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, "Bu manzarayı ve terasları müşterimizi anlatmamız gerekiyordu. Bunun için de terastaki havuzu doldurduk ve böylelikle daha iyi anlatmış oluyoruz. Blue Lake, Küçükçekmece'de başlı başına ayrı bir dünya. Yalı dairesi konforuyla yaşattığımız bir proje. Önümüzdeki yıl ağustos sonunda teslimlerini yapacağız." diyor.

akın karali

Blue Lake Küçükçekmece, 8 bloktan meydana geliyor. Bu 8 blok çeliklerle birbirine bağlı. Blue Lake'in çatısında 6 bin 750 metrekarelik bir sosyalleşme alanı bulunuyor. Teraslarda 3 adet yüzme havuzu, kafe ve oturma alanları mevcut. 1.3 kilometre uzunluğunda yürüyüş alanı yanı sıra Blue Lake'in 1,500 metrekare kapalı sosyal tesis içerisinde; yarı olimpik yüzme havuzu, fitness, sauna, Türk hamamı yer alıyor. 

Blue Lake Küçükçekmece

Çocuk bakım odaları ve hobi atölyesinin de bulunduğu Blue Lake'te çöp arıtma odası dikkat çekiyor. Her daire için otopark alanının tahsis edildiği proje 788 konutluk. Blokların 14 kattan oluştuğu Blue Lake'te 22 mağaza hizmet verecek. Sitede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire alternatifleri sıralanıyor. 

Mimari tasarımı ECF Mimarlık imzasını taşıyan Blue Lake'te her dairenin 10 metrekare ile 264 metrekare arasında değişen hem deniz hem göl manzaralı balkon ve terası mevcut.

Akın Karali blue lake blue lake küçükçekmece