Koru Florya / Metal Yapı Konut - Aydınlı Grup

Metal Yapı Konut - Aydınlı Grup firmasının Koru Florya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
blue lake küçükçekmece projesi fiyatları

Blue Lake Küçükçekmece projesi 1 ay içinde satışta!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 24.04.2015
Küçükçekmece Gölü kenarındaki esrarengiz satış kulesiyle daha önce gündeme oturan Blue Lake'de satışlar 1 ay içerisinde başlıyor.
Metal Yapı Konut'un Küçükçekmece Gölü'nün hemen yanında hayata geçireceği Blue Lake projsinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Arsa üzerinde vinçlerin çalıştığı gözlemlenirken dev projede satışların 1 ay içerisinde başlayacağı belirtiliyor.

Göl kenarındaki satış ofisi olay olmuştu

Eşsiz göl manzarasına sahip olacak olan Blue Lake Evleri'nde fiyatların ne seviyede olacağı henüz bilinmiyor ancak yatırımcıların bu bölgede ev sahibi olmak isteyecekleri aşikar. Bugünlerde tamamlanmak üzere olan Blue Lake satış ofisi, 2014 yılının sonlarında gündemi uzunca bir süre meşgul etmişti. Çünkü göl kenarında bir yapı mantığıyla yükselen çelik oluşumun ne olacağı tartışmalara yol açmış, daha sonra projenin satış ofisi olarak kullanılacağı ortaya çıkmıştı.

küçükçekmece gölü kenarındaki kule

Blue Lake Küçükçekmece'de fiyatlar belli değil

Peki Küçükçekmece'de göl kenarında inşa edilen bu projenin detayları nasıl? Yaklaşık 800 daireden meydana gelecek Blue Lake Küçükçekmece Evleri'nde fiyatlar henüz belli olmadı. Her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanmış konutların yer alacağı belirtilen proje yeşil alanları ve sosyal donatılarıyla da ön plana çıkacak.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

blue lake küçükçekmece blue lake küçükçekmece satış ofisi küçükçekmece gölü inşaat projesi metal yapı konut