Bizim Evler 6 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler 7

Bizimevler 7 çıtayı daha yukarı taşıyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 24.03.2015
Ispartakule’de peş peşe sıraladığı Bizimevler serisi ile bölgede söz sahibi olan İhlas Yapı Bizimevler 7’nin startını verdi.
Bugüne kadar 5 binden fazla konutu sahipleri ile buluşturarak yepyeni bir yaşamın temellerini atan İhlas Yapı, ön talep topladığı Bizimevler 7 ile bu rakamı 532 daha artırarak 5 bin 500 konut çizgisini aşacak. Firma bölgede geliştirdiği 6 markalı konut projesi ile çıtasını her defasında biraz daha yukarı taşırken mutlu ve huzurlu hayatın ilk adresi oldu. 

‘Bizimevler' markasına yatırım yapan İhlas Yapı, Bizim Evler 7 projesiyle sektördeki itibarını pekiştiriyor. Bölgenin çok talep gören ayrıcalıklarını bünyesinde barındıran Bizim Evler 7, konumu itibariyle son derece seçkin bir lokasyonda yükseliyor. Panoramik Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi'ne hakim bir konumu olan proje 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleriyle müşterilerin beğenisine sunuluyor. 

Sosyal donatı alanları kendine özel

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7'de diğer projelerde olduğu gibi kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekanları, yürüyüş yolları ve kameriyeler eksiksiz yer alıyor. Komşuların çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe de sosyal hayatın güçlenmesi için bağ vazifesi görüyor. 

Sportif ve sosyal donatı alanlarının zenginleştirdiği ve modern dünyanın tüm ihtiyaçlarının karşılandığı projede ayrıca her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark konforu sunularak, yeşil alana daha fazla yer veriliyor.

Bizim Evler 7 İletişim Bilgileri 
Tel: 0212 405 10 00
Web: www.bizimevler.com.tr

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Bizimevler 7 Ispartakule İhlas Yapı