beyttürk

Beytepe Yalova'nın örnek dairesi ziyarete açıldı

Konut Projeleri 16.04.2018 14:24

Beyttürk İnşaat tarafından Yalova’da yapımına devam eden Beytepe Projesi için tasarlanan örnek daire ziyarete açıldı.

Yalova'nın en prestijli projesi olma özelliğini taşıyan ve her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçeli dubleks dairelerden oluşan Beytepe Yalova projesi için tasarlanan örnek daire, ziyarete açıldı.

Farklı ihtiyaçlara uygun planlanmış projeye ait örnek dairenin mutfak, salon ve yatak odasındaki tüm mobilyalar ve diğer yaşam alanlarındaki öğeler, optimum kullanım alanlarında ferah mekanlar oluşturuyor. Hazırlanan örnek dairede, modern ve konforlu tasarımıyla dikkat çeken yapı, mimari avantajlarıyla gün boyu gün ışığı ile aydınlık havasını koruyor.

Yalova'nın en modern ve yeni projesi olma özelliğini taşıyan Beytepe Yalova, 19 Bin m2 arazi içerisinde 10 blokta toplam 238 konut ve ticariden oluşuyor. Projede her ihtiyaca uygun planlanmış geniş ve ferah bahçeli daireler yer alıyor. Mimarisi ve konumuyla dikkat çeken projede, 65 metrekareden başlayıp 240 metrekare arasında değişen farklı boyutlardaki daireler her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Proje geniş yeşil alanları, her türlü sosyal, kültürel, sportif olanağın yanında kusursuz tasarlanmış mimari konsepti ile dikkat çekiyor. Beytepe hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentilerinizi daha da yükseklere taşıyor. Doğayla iç içe, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness center ,sauna , yürüyüş parkuru , basketbol sahası , tenis kortu , sosyal donatıları ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.

Konsept projeleri müşterilerine kazandıran ve ulaşılabilir fiyatlar ile ina etmeyi felsefe haline getiren Beyttürk; Türkiye'nin hızla büyüyen bölgelerinde yeni projeler geliştirerek hem ülke ekonomisine katkı sağlamakta hem de yatırımcılarına kazandırmaya devam etmektedir.