Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara manzarası

Beylikdüzü Huzurlu Marmara'da 348 bin TL'ye!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 07.02.2016
Beylikdüzü'nün en değerli noktasında yükselen Huzurlu Marmara'da daire fiyatları 348 bin TL'den başlıyor.
Anadolu'da binlerce kişiyi ev sahibi yapan Huzurlu İnşaat'ın İstanbul'daki ilk projesi Huzurlu Marmara, yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 90 milyon liralık yatırım değerine sahip olan proje, tam bir aile sitesi olarak planlandı. Projede 1+1 ve 1+0 dairelere yer verilmedi. 500 konuttan oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Huzurlu Marmara tamamlandığında 2 bin kişinin yaşaması bekleniyor. İstanbul'un en işlek ulaşım aksı E-5'e yakınlığı ile dikkat çeken Huzurlu Marmara projesinde daireler deniz manzarasına sahip. Projenin temel atma töreni geçtiğimiz ay yapıldı.

Teslimler Ekim 2018'de!

27 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Huzurlu Marmara'da daire fiyatları 348 bin TL'den başlıyor. En yüksek daire fiyatı ise 817 bin TL olarak açıklandı. Projeden ev sahibi olmak isteyenler anlaşmalı bankalardan 120 aya kadar konut kredisi kullanabiliyor. Ayrıca firma bünyesinde yüzde 35 peşinatla vade imkanı sunuluyor. Huzurlu Marmara'da teslimlerin 2018 yılının Ekim ayında yapılması hedefleniyor.

Beylikdüzü Huzurlu Marmara E-5 güzergahı