beyazpark
Haberler / Konut Projeleri / Beyaz Park Topkapı’da yüzde 15 indirim fırsatı!

Beyaz Park Topkapı’da yüzde 15 indirim fırsatı!

Konut Projeleri 05.04.2021 11:53

Beyaz Park Topkapı projesinde yüzde 15 indirim, yüzde 10 peşinat veya yüzde 0,99 vade ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Beyaz İnşaat kalite ve güvencesiyle hayata geçirilmekte olan Beyaz Park Topkapı projesinde ev almak isteyenler için çok cazip bir kampanya bulunuyor. Hemen teslim, hemen iskanlı tapu avantajına sahip olan Beyaz Park Topkapı'da ev almak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor.

Yüzde 10 Peşinatla Ev Sahibi Olma Fırsatı

İstanbul'un merkezi Topkapı bölgesinde hayata geçirilen ve bölgede hemen teslim avantajına sahip nadir projeler arasında yer alan Beyaz Park Topkapı projesinde ayrıca yüzde 10 peşinat ve yüzde 0,99 vade ile cazip ödeme alternatifleri yer alıyor.

Şehrin Merkezinde

Geniş tipte tasarlanan konutlar ve yüksek malzeme kalitesi ile dikkat çeken Beyaz Park Topkapı'da yaşamak, şehrin tam merkezinde yaşamak ile aynı. E5 karayolu, metro, metrobüs gibi ulaşım akslarının yanı sıra hastane, üniversite, alışveriş merkezleri gibi noktalar, Beyaz Park Topkapı'ya yürüme mesafesinde bulunuyor.

4+1 Daireler Tükendi

Beyaz Park Topkapı, hayata geçirildiği bölgede hemen teslim avantajına sahip projelerin başında geliyor. Bugün Al, Hemen Taşın fırsatını bünyesinde barındıran Beyaz Park Topkapı projesinde fiyatlar 1 milyon 300 bin TL'den başlıyor. 4+1 daire satışlarının yoğun ilgi görerek tamamlandığı projede 7/24 güvenlik, çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark gibi çok sayıda sosyal donatı alanı bulunuyor.