Marina Ankara / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Marina Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Marina Ankara

Başkent marina yaşamı ile tanışıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 21.05.2015
Sinpaş Yapı’nın Marina Ankara projesi, başkenti marina yaşamı ile tanıştırıyor.
Gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş Yapı'nın farklı yaşam konseptleriyle geliştirdiği Marina Ankara projesinde, masmavi sular, rengarenk yelkenliler, kafeler ve restoranlarla çevrelenen marina, projenin ana konseptini oluşturuyor. Yaklaşık 120.000 metrekarelik bir alanda geliştirilen projede, başkente yenilikler getiren çok sayıda sosyal olanak bulunuyor. 

Sinpaş Yapı'nın özgün konseptiyle Ankaralılara marina yaşamını sunarak marina manzarasının yanı sıra projeye hemen komşu konumundaki Eymir Gölü manzarasıyla da dikkat çekiyor. 

Marina Ankara sunduğu geniş sosyal olanaklar ile Ankaralılara ayrıcalıklı bir yaşam vaad ediyor. Ev sahipleri ve projeden ev almayı düşünenler dahil tüm Marina Ankara'lıların sağlıklı ve keyifli bir yaşam sürmesi için birbirinden renkli ve yenilikçi sosyal alanların düzenlenmesi de tüm hızıyla devam ediyor. Üstelik yoğun ilgi gören projede hayalindeki eve kavuşmak isteyenler için cazip fırsatlar mevcut!

Zengin sosyal olanaklar ile fark oluşturuyor

Marina Ankara, bugüne kadar alışılagelmiş projelerden farklı bir biçimde, yaklaşık 15.000 m²'lik kesintisiz gölet çevresinde tasarlanan yaşam alanları sunuyor. Proje alanı içerisinde geliştirilmeye başlanan sosyal olanakların yanı sıra Altınoran projesine komşu olma avantajları sunuyor.  Projenin hemen yanı başında 620 bin metrekarelik rekreasyon alanı bulunuyor ve bu alana 100 bin ağaç dikimi gerçekleşti. 

Marina Ankara bünyesinde, yılın dört mevsimi kayak yapılabilecek, dünyanın en heyecanlı ve en modern kayak pisti Snowland; açık ve kapalı profesyonel tenis kortları ve uzman antrenörleriyle Çankaya Tenis Kulübü; zeytin iskelelerinden turunç seralarına pek çok güzelliğin eşlik ettiği 2.5 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru Başkentlilerin yaşamına keyif katacak yeni sportif olanaklar arasında yer alıyor. 

Marina'yla birlikte Meydan, Kanyon ve Tropik Ada da Marina Ankara'da 

Marina Ankara'nın ilk konsepti Marina Towers ile birlikte yükselmeye başlayan Kanyon, Marina Meydanı, Tropik Ada gibi yenilikler de projeye değer katıyor.

Marina Ankara projesine adını veren Marina ve Marina Meydanı, deniz feneri, kafeleri, restoranları ile Ankara'da keyifli buluşma noktası olacak. 

Pek çok sosyal alanla birlikte büyüyecek Marina Ankara'da, 3.5 metre yüksekliğindeki şelalesi, kumsalı ve gölüyle Kanyon, Marina Towers'ın hemen altında yer alacak. Kanyon'da çocuklar su kayaklarından kayıp suda oynarken, aileler sevdikleriyle birlikte kumsalda keyifli vakitler geçirecekler. 

Projenin bir diğer keyifli köşesi tropik kumsalı ve bitki örtüsüyle Tropik Ada olacak. Burada çocuklar için yüzme, aileler için dinlenme ve buluşma yerleri bulunacak. 

Marina Towers'ta satışlar başladı

Marina Ankara'nın ilk yaşam konsepti Marina Towers'ta satışlar başladı. Ankara'nın prestijli kuleleri olarak yükselen Marina Towers'ta 69 metrekareden başlayan ve 444 metrekareye kadar uzanan, 1+1'den 7.5+1'de çok farklı seçenekte konut tipleri yer alıyor. 

Beş ayrı bloktan oluşan ve toplam 912 dairenin yer aldığı Marina Towers'taki daireler, bir yandan marina diğer yandan da vadi ve Eymir Gölü'ne uzanan eşsiz bir manzara sunuyor.  

Lansmana özel ödeme avantajları 

Lansman fiyatları, alternatif ödeme seçenekleri ve ön satış dönemine özel yüzde 7'lik lansman indirimiyle Marina Ankara bu döneme özel kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. 

Sinpaş Yapı, Marina projesinde sunduğu ayrıcalıklı yaşama çok daha kolay sahip olunabilmesi için,  uygun ödeme alternatifleri geliştirdi. Bu kapsamda, % 10'dan başlayan peşinatlarla Sinpaş bünyesinde uygulanan 40 ve 48 aylık ödeme planlarından faydalanmak mümkün. 

Bir diğer seçenek, hiç peşinatsız % 40'ını yine Sinpaş bünyesinde ödeyerek, kalan  yüzde 60'lık kısmı için uygun oranlarla anlaşmalı bankalardan kredi kullanmak. 

Proje Künyesi

Proje ismi: Marina Ankara
Firma: Sinpaş Yapı        
Konum: Altınoran Çankaya / Ankara
Toplam Arazi: 120 bin m2
Toplam Konut: 2 bin 518            
Metrekare Aralığı: 69 ile 444 metrekare
Fiyat Aralığı: 269.400 TL'den başlayan fiyatlarla 
Teslim Tarihi: Mart 2018

Marina Ankara