Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir

Başakşehir’in en yenisi Vadişehir değerini arttırıyor

Konut Projeleri Emine Pile 28.09.2015
İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Başakşehir’de hayata geçirilen Vadişehir projesi sizi tam hayalinizdeki yaşama davet ediyor.
Yeni İstanbul olarak adlandırılan Başakşehir bölgesi her geçen gün mega projelerle gelişimini sürdürüyor. Başakşehir'in en iddialı projesi olan Vadişehir projesi de mimarisiyle, konforuyla, manzarasıyla bölgede dikkat çekiyor.

VADİ PENCERENİZDE... 

650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgenin değerini arttıran Vadişehir projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Projede konutların yüzde 60'lık kısmını 3+1 daireler oluşturuyor. 50 bin metrekarelik bir alanda hayata geçirilen proje, metro, şehir parkı, şehir hastanesi okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanıyor. 

Manzarası ile de büyük bir ayrıcalık sunacak olan proje, pencerenizi açtığınızda içinizi huzurla dolduran eşsiz bir vadiyi karşınıza getirecek. Üstelik meyilli arazi yapısı sayesinde vadi manzarası, Vadişehir'in her dairesinden rahatlıkla görülebilecek.

VADİŞEHİR, DEĞERİNİ KATLAYACAK 

5000 yatak kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük sağlık kenti olacak olan Şehir Hastanesi, yapımı devam eden 380 bin metrekarelik Şehir Parkı ve 60 bin metrekarelik Türkiye'nin en büyük Kent Meydanı'na komşu olan Vadişehir, çok özel ayrıcalıkları ile beğeni topluyor. Sadece sahip olduğu ayrıcalıklarıyla değil çevresiyle de gerçek bir çekim merkezi olan Vadişehir, Havaray Başakşehir istasyonuna yakınlığı ile de yatırım değerini arttırıyor. 

DAİRELER 490 BİN TL'DEN BAŞLIYOR 

Vadişehir'de 126 metrekare ile 136 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 dairelerin fiyatları ise 490 bin TL'den başlıyor. En yüksek daire fiyatı 646 bin TL'ye kadar çıkıyor.

Vadişehir Vadişehir başakşehir