Başakşehir Merkez Çarşı / Makro İnşaat - Akyapı

Makro İnşaat - Akyapı firmasının Başakşehir Merkez Çarşı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
başakşehir merkez çarşı

Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları 150 bin liradan satışta!

Konut Projeleri Kerim Çırak 22.08.2016
Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Park Mavera projesinin altında bulunan ticari üniteler Başakşehir Merkez Çarşı adıyla satışa çıkarıldı.
Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları özel hastane, botanik şehir parkı ve İkitelli Entegre Sağlık Kampusü yolu, tramvay durağı, meydan ve resmi kurumların bulunduğu 7 gün 24 saat yaya ve araç trafiğine sahip lokasyonda yer alıyor.

Başakşehir Merkez Çarşı tanıtım filmi...

Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığında üretilen projede 33 ile 1600 metrekare arasında değişen 252 adet dükkanın 6 metre kat yüksekliği bulunuyor. Cadde dükkanı ve mağazasından oluşan proje teslimler Haziran 2018'de yapılacak.

150 bin liradan satışta olan dükkanların satışı açık arttırma usulü ile gerçekleştirilecek. Açık arttırmaya katılmak için son başvuru günü 26 Ağustos olarak, açık arttırmanın yapılacağı gün ise 28 Ağustos olarak belirlendi.

Emlak Konut'un 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanyasına göre yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar aylık yüzde 0.70 faizle kredi kullanılabiliyor. Ayrıca 1 yıl sonra yüzde 10 oranında ara ödemi yapılıyor.

başakşehir merkez çarşı başakşehir merkez çarşı fiyatları