Bakırköy City projesinin blokları

Bakırköy City’de 36 ay 0 faiz fırsatı!

Konut Projeleri 10.01.2016 08:51

İnşaat sektörünün dev isimlerini buluşturan Bakırköy City, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Bakırköy’de inşa ediliyor.

Beyaz İnşaat- Göktaşlar Ortak Girişimi ile İstanbul'un eşsiz lokasyonlarından Bakırköy'de Veliefendi Hipodromu'nun karşısında konumlanan Bakırköy City'de satışlar başladı. Merakla beklenen ve ön talep sürecinde binden fazla talep gelen projenin yüksek prim getirmesi bekleniyor.

Yüksek prim getirecek

Bakırköy'ün en lüks projeleri arasında yer alan Bakırköy City'de 5 blokta 163 konut ve 33 dükkandan oluşuyor. Kesintisiz deniz manzaralısına sahip 10 katlı bloklardan oluşan projede 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

Tamamlandığında yüzde 50 prim getirmesi beklenen projede metrekare birim fiyatı 12 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin tamamlandığında ise metrekare birim fiyatlarının 17 bin TL ile 20 bin TL'ye çıkması bekleniyor.

36 ay 0 faiz fırsatı

Yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören proje ödeme planı ile de dikkat çekiyor. 36 aya 0 faiz ile taksit imkanı sunan Bakırköy City'de 120 aya kadarda banka kredili uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.