Bakırköy City / Beyaz İnşaat - Göktaşlar Ortak Girişimi

Beyaz İnşaat - Göktaşlar Ortak Girişimi firmasının Bakırköy City projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bakırköy Cit blokları

Bakırköy City, en az yüzde 50 kazandıracak

Konut Projeleri Emine Pile 05.01.2016
İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Bakırköy’de hayata geçirilen Bakırköy City lansmanını canlı yayınladık
Beyaz İnşaatGöktaşlar Ortak Girişimi ile Bakırköy'de inşa edilen proje bugün karşısına çıkıyor. Merakla beklenen bölgenin 'altın projesi' Bakırköy City, 43 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor. 200 milyon TL yatırımla inşa edilen dev proje toplam 163 konuttan oluşuyor. 

Aile yaşantısına uygun ve her ihtiyaca cevap veren nitelikte bulunan projenin tüm detayları bugün açıklanıyor. Canlı yayınları ile dikkat çeken Emlaktasondakika.com, büyük bir ekiple katıldığı Bakırköy City lansmanında da CANLI YAYIN gerçekleştirdi.

Lansmanda önemli açıklamalarda bulunan Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Beyaz, yoğun ilgi gördüklerini aktardı. Bakırköy City projesi için talep toplama sürecinde 1000 civarında talep aldıklarını ve lansman sonrası dönüş yapacaklarını belirtti. Beyaz, yatırımcılara yüksek prim vaadeden proje Bakırköy City'nin teslimde yüzde 50 gibi bir prim getireceğini söyledi.  

Büyük bir katılımla gerçekleştirilen lansmanda yatırımcılara yüksek prim müjdesi verildi. Teslimde en az yüzde 50 kazandıracak olan proje açılabilir ve kapanabilir 4 mevsim yüzme havuzu, fitness salonu, kapalı spor salonu, sauna, hamam, buhar odası, kar odası, tuz odası, tepideryum, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası gibi fırsatlar sunuyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

Bakırköy City Beyaz İnşaat Göktaşlar