Dekar Asmalı Hayat / Dekar Yapı

Dekar Yapı firmasının Dekar Asmalı Hayat projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçeli Vadi Çengelköy'de 996 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Bahçeli Vadi Çengelköy'de 996 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 19.07.2013
18 daire ve 28 dubleksten oluşan Bahçeli Vadi Çengelköy projesinde son dublekslerin satışı devam ediyor. Dairelerin satışları ise önümüzdeki haftalarda başlayacak

Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. tarafından Çengelköy'de yükselen Bahçeli Vadi projesinde konut sayısında değişiklik yapıldı. Daha önce 30 daire ve 28 dubleksten meydana geleceği açıklanan projede daire sayısı 18'e düşürüldü. Bölgedeki emsal değişikliği nedeniyle böyle bir değişikliğe gidildi.

Son 4 dubleksin satıldığı Bahçeli Vadi projesinde üst bahçeli 176 metrekarelik 3+1 dubleksler 996 bin lira ile 1 milyon 88 bin liraya satılırken, 176 metrekarelik 4+1 alt bahçeli dubleks 1 milyon 173 bin liraya alıcılara sunuluyor. Dört katlı bloklarda yer alan dairelerin satışları önümüzdeki haftalarda başlayacak. Projeden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanabiliyorlar.

Bahçeli Vadi Çengelköy'deki konutlarda 48 metrekareden 189 metrekareye kadar değişen büyüklükte 1+1'den 4+1'e kadar 11 farklı ev tipi yer alıyor. Projede dublekslerin bulunduğu villalar Kasım 2013'te dairelerin bulunduğu apartmanlar Aralık 2013'te teslim edilecek.

Çengelköy Bahçelivadi projesi Boğaz Köprüsü'ne 4 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 5 kilometre mesafede yükseliyor. 10 bin metrekarelik alana kurulan Bahçelivadi Evleri'nde açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları ve geniş yeşil alanlar yer alıyor. 

Bahçeli Vadi Çengelköy İletişim Bilgileri;

Web: http://www.bahcelivadi.com

Telefon: 0216 202 20 00

Sinem Öztürk/Emlaktasondakika.com 

Bahçeli Vadi Çengelköy Bahçeli Vadi Bahçelivadi Çengelköy Bahçeli Vadi Çengelköy Konut Projeleri Çengelköy Satılık Daire Bahçeli Vadi Evleri Bahçeli Vadi Konutları Dekar Yapı Dekar Bahçeli Vadi Bahçelivadi Satılık Konut