Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent’te doğayla iç içe!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 15.05.2015
Hayat Park’ın yanı başında yeşilliklerle çevrili olan Avrupark Bahçekent projesinin yüzde 80’i yeşil alanlara ayrıldı.
ESD - Avrupark Bahçekent projesinde, hem sitenin peyzaj alanlarında yeşilliğe doyabilme, hem de İstanbul'un dev şehir parkı Hayat Park'ın içerisinde yer alan göletler, piknik alanları, yürüme ve spor alanlarından faydalabilme imkanı sunuluyor.

Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığının hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent projesi 78 bin 640 metrekare arsa üzerine konumlandırıldı.

Avrupark Bahçekent 158 bin liradan başlıyor

Yeni İstanbul olarak lanse edilen Bahçekent bölgesinde inşa edilen Avrupark Bahçekent, 1.394 konut ve 84 ticari üniteden oluşuyor.

158 bin lira ile 424 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan Avrupark Bahçekent projesinin 2018 yılının Nisan ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Sosyal olanakları bakımından da zengin...

Doğa ile iç içe bir yaşamın kapılarını aralayan Avrupark Bahçekent projesinin sosyal olanakları arasında; açık-kapalı çocuk ve yetişkin havuzları, Türk hamamı, bay-bayan sauna, fitness, buhar odası, pilates salonları, masa tenisi, tenis kortu, futbol sahası, yürüyüş, çocuk parkı, koşu ve bisiklet yolları sıralanıyor.

Emlaktasondakika.com

Avrupark Bahçekent Avrupark Bahçekent yeşil alan Avrupark Bahçekent sosyal olanakları Bahçekent satılık daire